Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

Дерматоскопія дозволяє вчасно виявити рак шкіри

Дерматоскопія дозволяє вчасно виявити рак шкіри

298
11 Июля 2019 17:00
Ольга Куприянова
298
11 Июля 2019 17:00
Ольга Куприянова

Меланомою називається злоякісне новоутворення, що розвивається з пігментних клітин, які виробляють меланіни. Це поширений та вкрай небезпечний вид раку шкіри, який успішно піддається лікуванню на ранніх стадіях і є практично невиліковним на пізніх стадіях розвитку хвороби. Тож головне – своєчасна діагностика. Виявити меланому на ранній стадії можна за допомогою процедури дерматоскопії.

Центр громадського здоров’я МОЗ закликає проходити процедуру дерматоскопії, якщо є найменші підозри на виникнення пухлини. Дерматоскопію проводить лікар-дерматолог за допомогою спеціального приладу – дерматоскопу, який дозволяє роздивитися ділянку шкіри, що викликає підозру, у збільшеному в декілька разів вигляді. Занепокоїти повинна ситуація, коли родимка на тілі почала рости, змінювати форму, колір, вкрилася волоссям тощо. Також до дерматолога слід звернутися, якщо родимку було пошкоджено, та у випадках, коли на тілі з’явилося новоутворення. Крім того, профілактичні візити до дерматолога (хоча б раз на рік, але бажану періодичність визначає лікар) необхідні людям з множинними родимками, зі спадковою схильністю до раку шкіри, з перенесеним в анамнезі раком шкіри. 

Щоб попередити рак шкіри, слід користуватися влітку сонцезахисними кремами, уникати прогулянок на вулиці у період з 10:00 до 16:00, не відвідувати солярій. Також слід уникати травмування родимок.

Лікарі попереджають: меланома – це один з найбільш агресивних видів раку, для якої характерні часті рецидиви та швидка поява метастазів. Рак розповсюджується через кров та лімфу на внутрішні органи. Та гарна новина полягає в тому, що за умови своєчасного виявлення вона добре піддається лікуванню. Тож вчасно зроблена дерматоскопія може врятувати життя.

Нашли ошибку? Выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl + Enter

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить