Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

«Доступні ліки»: скільком українцям програма принесла користь?

«Доступні ліки»: скільком українцям програма принесла користь?

908
8 Октября 2019 22:25
908
8 Октября 2019 22:25

За даними по Закарпатській області 35 тисяч жителів отримали допомогу від державної програми. По всій країні цей показник сягає 1 мільйона 250 тисяч громадян. Лікарські препарати українці отримують безоплатно або з доплатою невеликої суми.

В зоні особливо піклування зі сторони держави знаходяться люди з хворобами серцево-судинної системи, бронхіальною астмою та діабетом ІІ типу. Люди, які страждають від перерахованих хвороб живуть менше і гірше за показником якості життя.

Державна програма дозволяє проводити лікування безперервно. Для отримання необхідних лікарняних препаратів потрібно мати підписану декларацію з сімейним лікарем. Зокрема, в Закарпатській області декларацію вже підписало 73% населення.

Зусилля НСЗУ спрямовані на максимальне спрощення процедури отримання рецептів на препарати в межах програми «Доступні ліки». По всій Україні налічується 7200 аптек, де можна отримати препарати по рецепту. Найчастіше люди звертаються за допомогою для лікування серцево-судинних захворювань.

Список ліків за програмою налічує 254 найменування, 78 з яких — повністю безкоштовні. Приблизно 40% препаратів вироблені за кордоном.

Обов’язкова умова видачі рецепту — найменування несамого препарату, а активної речовини. Це відкриває можливість пацієнтамотримати не певний препарат, а саме ліки. Також, рецепт лікаря не прив’язаний допевної аптеки. Якщо необхідного товару немає в наявності в одномуфармацевтичному закладі, пацієнт може його отримати в іншому. 

Нашли ошибку? Выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl + Enter

Для публикации на сайте введите имя и email

Комментарии

Рекомендуемые клиники
Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить