Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

Екстрена медична допомога на Черкащині: бракує всього

Екстрена медична допомога на Черкащині: бракує всього

1018
7 Ноября 2019 20:10
1018
7 Ноября 2019 20:10

Як повідомляють «Подробиці», на Черкащині екстрена медична допомога залишає бажати кращого – не вистачає автомобілів, водіїв та фельдшерів.

На весь Шполянський район лише одна обладнана карета невідкладної допомоги. Фельдшери мають можливість зробити кардіограму та надати необхідну допомогу. Проте так щастить не всім медикам та пацієнтам, адже інші дві карети невідкладної допомоги – старі УАЗи.

Обладнання також застаріле, зокрема дефібрилятор. І хоч дихальна апаратура трохи новіша, проте вона не працює через відсутність кисню – немає балонів.

Проблеми не лише з обладнанням та автомобілями, медиків теж катастрофічно не вистачає. Радіус надання екстреної медичної допомоги в районі – 40 км, 3 автомобілі ледь встигають. Якщо півтора року тому фельдшерів було 15, то зараз їх залишилось всього сім.

Старший фельдшер бідкається, що ніхто не хоче йти на ставку фельдшера – 2958 грн. У свою чергу директор обласного центру екстреної допомоги говорить, що ситуація складна не лише в цьому районі, а й по всій області. Катастрофічно не вистачає як медиків, так і автомобілів.

Керівник додає, що на регіональному рівні цю проблему неможливо вирішити. Єдина надія на те, що влада запровадить програму по наданню підтримки службі екстреної медичної допомоги. Представники Черкащини вже не раз зверталися до влади з такими запитами, проте їх просьби поки не почуті.

Нашли ошибку? Выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl + Enter

Для публикации на сайте введите имя и email

Комментарии

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить