Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

«Гіпертонія білого халата» є небезпечною для здоров’я

«Гіпертонія білого халата» є небезпечною для здоров’я

520
17 Июня 2019 17:00
Ольга Куприянова
520
17 Июня 2019 17:00
Ольга Куприянова

«Гіпертонія білого халата» – це поняття, яке характеризує підвищення у людини артеріального тиску тоді, коли вона знаходиться на прийомі у лікаря. Тобто людина фактично відчуває необґрунтований страх перед знаходженням у медичній установі, перед контактом з медичним працівником, і показники її артеріального тиску збільшуються.

Дослідження, проведене вченими з Медичної школи Перельмана Університету Пенсильванії та опубліковане в журналі AnnalsofInternalMedicine, показало, що у людей, які страждають на «гіпертонію білого халата», існує ризик розвитку у майбутньому певних захворювань. Ці ж дослідження показали, що на дану патологію страждає приблизно кожна 5-та доросла людина. Цих людей треба тримати під контролем, оскільки з часом у них може розвинутися хронічна гіпертонія, яка може стати причиною інфаркту, інсульту та інших небезпечних станів.

Результати даних досліджень підкреслюють важливість моніторингу артеріального тиску не лише в стінах медичних установ. Якщо ви помічаєте, що тиск підвищується у вас саме в лікарні, регулярно контролюйте його показники вдома, відвідуйте лікаря з метою профілактики серцево-судинних патологій, покиньте палити, якщо маєте таку звичку, скоротіть вживання алкоголю, відрегулюйте режим харчування та ведіть активний спосіб життя.

Нашли ошибку? Выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl + Enter

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить