Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

Головний лікар року: хто він та за що отримав почесну нагороду?

Головний лікар року: хто він та за що отримав почесну нагороду?

2979
7 Октября 2019 21:47
2979
7 Октября 2019 21:47

В рамках Міжнародної медичної виставки «Public health 2019» відзначили кращого головного лікаря країни. Цю премію отримує лікар, який на посаді керівника зміг суттєво розвинути та покращити роботу ввіреного йому закладу охорони здоров'я.  

Почесну премію започаткували для того, щоб відзначати досягнення та віддавати пошану головним лікарям. При визначенні лауреатів премії береться до уваги майстерність в управлінні медичним закладом, особистий внесок в розвиток закладу охорони здоров'я та медичної галузі в цілому.

Цього року 56 головних лікарів виявили бажання позмагатись за нагороду. В церемонії нагородження взяло участь близько сотні представників галузі охорони здоров'я. Найпочеснішу номінацію отримав Костянтин Рожин, головний лікар «Білопільського центру первинної медичної допомоги».

Костянтин Олегович в своєму медичному закладі здійснив мрію без перебільшення всіх лікарів та пацієнтів – заклад працює цифровими стандартами. Є всі умови для надання телеметричних послуг та видачі листків непрацездатності в електронному вигляді. Пацієнти мають можливість записатись на прийом до лікаря через мобільний додаток. Також з допомогою цього додатку пацієнти можуть побачити всі дані, які вносяться в медичну карту. Додаток дозволяє відправляти лікарю показники стану здоров'я, наприклад, артеріальний тиск.

Організатори премії звернулись до керівництва Сумської обласної державної адміністрації з проханням надати необхідне фінансування для подальшої успішної роботи Костянтина Рогожина.

Нашли ошибку? Выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl + Enter

Для публикации на сайте введите имя и email

Комментарии

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить