Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

Інноваційна платформа для бізнесу та професійного розвитку International Dental Forum 2020

Інноваційна платформа для бізнесу та професійного розвитку International Dental Forum 2020

926
17 Декабря 2019 9:00
926
17 Декабря 2019 9:00
З 25 по 27 березня традиційно у Києві в Міжнародному виставковому центрі відбудеться наймасштабніша подія року стоматологічної галузі – VI Міжнародна виставка International Dental Forum.

Понад 70 найкрутіших виробників та імпортерів стоматологічної продукції та обладнання представлять новітні дентальні технології і матеріали. Передові розробки у всіх областях стоматології покажуть такі компанії як: Аітас, ДДТ, Галіт, Прем’єр Дентал, INSPE, Osstem, Майстер-Дент, УкрДент, Віола Медтехніка, Крістар, УкрмедДентал, Osstem та багато інших.

Відвідувачів чекає спілкування з керівним складом компаній, презентації новинок, майстер -класи на демо зонах. На виставці можливо придбати продукцію за самою вигідної ціною, адже учасники готують унікальні знижки від 5% до 30%, які будуть діяти в рамках виставки всі три дні!

IDF Conference, освітня складова виставки, в рамках якої відбудуться виняткові семінари, курси, лекції, майстер-класи. Запрошені провідні міжнародні та вітчизняні фахівці стоматологічної галузі. Заходи орієнтовані на запити найбільш прогресивних лікарів та експертів стоматології, які прагнуть крокувати в ногу з часом. Будуть розглянуті такі напрямки як сучасна імплантологія, ортодонтія, ортопедія, ендодонтія, парадонтологія; питання естетики та реставрації в стоматології; дитяча стоматологія; стоматологія вагітних; цифрова стоматологія; лазерні технології; юридичні питання в стоматології; маркетинг та реклама.

Візитною карткою IDF, стали безкоштовні майстер-класи, презентації новинок та технологій на стендах головних гравців всі дні виставки.

Закупники продукції зможуть скористатись виставковою послугою «Байєрська програма» — безкоштовний сервіс, що полегшує пошук потрібних постачальників продукції і надає можливість заздалегідь призначити зустрічі з потрібними продавцями на виставці.

Учасники і відвідувачі IDF високо оцінюють сучасний формат своєї галузевої виставки, сервіси та можливості для бізнесу та професійного вдосконалення.

Організатори: компанія «Прем’єр Експо» та Всеукраїнська асоціація імпортерів та виробників стоматологічної продукції «ВА ІВСП».

Детальніше: http://dentalforum.com.ua

Промокод для безкоштовної реєстрації на сайті: DENTAL20

Нашли ошибку? Выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl + Enter

Для публикации на сайте введите имя и email

Комментарии

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить