Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація

Вхід через акаунт соціальної мережі

РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

або пройдіть реєстрацію через соцмережу

Напомнить пароль
Избранное

· Консервативне лікування суглобів дає хороший результат на ранніх стадіях захворювання. Професор Анатолій Самохін

Консервативне лікування суглобів дає хороший результат на ранніх стадіях захворювання. Професор Анатолій Самохін

1728
24 Червня 2021
Иванна Довженко
Інтерв'ю
1728
24 Червня 2021
Иванна Довженко

Анатолій Вікторович Самохін відомий багатьом киянам і не тільки. За майже 40 років лікарської роботи він виконав близько 14 тисяч операцій, більшість з яких підвищеної складності, пролікував близько 65 тисяч хворих.

Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор завідував травматологічним відділенням клінічної лікарні №12 м.Києва, був керівником Міського Центру спеціалізованої ургентної ортопедо-травматологічної допомоги. Сьогодні він продовжує ставити на ноги пацієнтів в клініці Time + на Печерську.

Анатолій Вікторович, яка спеціалізація клініки?

Time + здійснює багатопрофільну лікувально-діагностичну діяльність. Для цього в клініці працюють висококваліфіковані лікарі різних спеціальностей: невролог, ревматологи, ендокринологи, алергологи, психологи, психіатри.

З якими проблемами пацієнти звертаються саме до Вас?

З різними захворюваннями опорно-рухового апарату. Наприклад, із захворюваннями великих суглобів - тазостегнових, колінних.

Які методи лікування таких захворювань?

Сучасні методи лікування захворювань великих суглобів можуть бути як хірургічні, так і консервативні. Клініка поки не має хірургічної спрямованості, ми тільки готуємося до цього, але, якщо необхідно хірургічне втручання, я направляю пацієнтів в ті лікувальні установи, де ці операції роблять. Раніше такі операції робив я сам. Хірургічного лікування зазвичай вимагає травма. Тут же ми займаємося діагностикою і консервативним лікуванням.

Коли показано консервативне лікування?

Багато захворювань в початкових стадіях можуть лікуватися консервативно без операції. Консервативне лікування розв'язує ревматичні проблеми, дегенеративно-дистрофічні - це остеоартроз, деформуючий артроз колінних суглобів. Тут консервативні методи дають дуже непоганий результат.

Які саме методи Ви використовуєте?

Серед консервативних методів, які ми широко використовуємо: внутрішньосуглобове введення хондропротекторів і метод аутогенної плазмотерапії. Це метод лікування аутоплазмою, насиченою власними тромбоцитами. Таким способом ми лікуємо як захворювання суглобів, так і наслідки або свіжі травми сухожиль та зв'язок. Називається цей метод PRP і він дає дуже хороші результати. Так само ми застосовуємо метод ударно-хвильової терапії, мануальної терапії.

Що стосується діагностики?

Ми направляємо в міські центри діагностики, їх більш ніж достатньо в місті. Як правило це приватні центри ми пишемо яке дослідження нам потрібно і на підставі результатів інструментальних досліджень (рентгенографії, МРТ, КТ), лабораторних аналізів та клінічного обстеження ми ставимо діагноз й розписуємо тактику лікування.

Чи звертаються до вас з віковими проблемами опорно-рухового апарату?

У жінок після менопаузи йде гормональний збій і розвиваються остеоартрози різних суглобів, також остеохондроз - це хвороба століття. У чоловіків подібні проблеми, як правило, пов'язані зі способом життя, з важкою фізичною роботою, професійним заняттям спортом, все це сприяє розвитку захворювань суглобів. До факторів ризику також відноситься нездоровий спосіб життя алкоголь, нікотин, зайва вага. Але й у людей, які ведуть здоровий спосіб життя, займаються фізкультурою теж не виключається ризик появи таких захворювань. На жаль, рецепту як їх уникнути не існує.

Чи існує генетична схильність до них?

Повністю причин деформуючих артрозів ми не знаємо, але існує сукупність причин, які формують схильність до них - тут і генетичні, і гендерні, і гормональні причини й спосіб життя. Для порівняння можна згадати Японію, де найменше люди страждають цими захворюваннями, тому що як правило, ведуть здоровий спосіб життя, вживають в їжу морепродукти, водорості.

У клініці Time + особлива увага приділяється реабілітації...

Так, ми широко використовуємо методи реабілітації хворих, а реабілітація в нашій країні, як відомо, поставлена ​​дуже слабо. У нас же є спеціальні реабілітаційні зали, де проводиться відновлення функцій кінцівок після операцій, травм і різних захворювань опорно-рухового апарату. Тренажери, апарати, досвідчені реабілітологи, масажисти, мануальщики, повністю займаються відновленням пацієнта.

Поставити запитання можна на сайті лікаря Самохін Анатолій Вікторович


Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить