Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

«Крути колеса від цінового стресу» в роботизованих фармбрендах

«Крути колеса від цінового стресу» в роботизованих фармбрендах

662
8 Октября 2019 12:22
662
8 Октября 2019 12:22
Щодня нам доводиться стикатись з різними стресами, в тому числі – ціновими. Щоб зберегти сили та гроші, треба усвідомлено робити покупки. Роботизовані аптеки радять: «Крути колеса від цінового стресу»*. Акція з такою назвою розпочалась тиждень тому, 1 жовтня. Вона діятиме до 30 листопада поточного року. Головна особливість акції у тому, що вартість популярних товарів знижена до 25%. Про акційний асортимент та розмір знижки на конкретну позицію можна запитати провізора.

Купуйте потрібні товари та економне до 25% коштів. В роботизованих аптеках можна знайти лікарські засоби, дієтичні добавки, медичні вироби, засоби гігієни та багато іншого за зниженими цінами. Унікальна акція триває в аптеках «Благодія», «Аптека Копійка», «Аптека АНЦ» та «Аптека Шар@». Знижковий сезон діє впродовж двох місяців, щоб кожен охочий встиг зробити заплановану покупку та зекономити.

Раніше в аптеках шукали лікарські засоби. Сьогодні вони пропонують придбати багато інших продуктів. Акційні знижки розповсюджуються на медичні вироби, дієтичні добавки та інші позиції. Товари в роботизованих аптеках допомагають піклуватись про здоров’я, підтримувати імунітет, турбуватись про гігієну, відслідковувати певні показники. Поки триває акція, потрібні вам позиції можуть коштувати до 25% менше.В роботизованих аптеках є можливість попередньо замовити товари, подивитись за роботою PharmBot, зробити покупки без довгих черг. А ще зараз там діє акція «Крути колеса від цінового стресу», завдяки якій знижена вартість популярних позицій. Вона стартувала 01 жовтня та фінішуватиме 30 листопада 2019 року. Поспішіть зробити важливі покупки та економити кошти. Не відкладайте справи на завтра, купуйте все потрібне сьогодні.

*Інформацію про ціну на товар до і після застосування знижки, співвідношення до попередньої ціни реалізації, асортимент продукції, на який надаються знижки, а також відсоток, знижки можна дізнатися у провізорів аптек. Під знижкою мається на увазі зниження звичайної ціни реалізації на акційний товар до 25%.

Нашли ошибку? Выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl + Enter

Для публикации на сайте введите имя и email

Комментарии

Рекомендуемые клиники
Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить