Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

Ліки від ВІЛ та генна інженерія: в чому взаємозв’язок?

Ліки від ВІЛ та генна інженерія: в чому взаємозв’язок?

219
9 Июля 2019 10:10
Ольга Куприянова
219
9 Июля 2019 10:10
Ольга Куприянова

Вперше в історії американським вченим вдалося видалити ВІЛ з цілого геному лабораторних мишей. Це величезний прорив у питанні винайдення ліків, які зможуть повністю побороти ВІЛ. Редагувати геном мишей вдалося, використовуючи новітні технології редактури генів та спеціальні ліки повільної дії. По це повідомляє ІА «Уніан».

Є шанс створити перші унікальні ліки проти ВІЛ, які будуть здатні повністю побороти хворобу. Поки хворі лише мають можливість препарати, які контролюють розвиток хвороби. З ними можна нормально жити впродовж усього життя, проте дані ліки слід пити на постійній основі. Інакше хвороба знову дасть про себе знати. Тепер же мова йде про створення ліків для повного подолання хвороби.

Прорив може зафіксуватися лише після проведення досліджень на людях. Дані дослідження заплановані на наступне літо. На сьогодні вчені з Небраски та Філадельфії опублікували результати 5-річного дослідження, в ході якого вдалося видалити ВІЛ з цілого геному у 3-х лабораторних мишей.

Нагадаємо, сьогодні для лікування ВІЛ застосовують препарати антиретровірусної терапії. Проте їх треба приймати постійно, і складність полягає в тому, що в багатьох країнах світу доступ до них обмежений або повністю відсутній, що позбавляє хворих шансу на життя. Крім того, вже фіксувалися випадки втрати даними препаратами ефективності, через що ВІЛ прогресує до невиліковної стадії СНІДу. Тому вчені не втомлюються шукати нові способи боротьби з недугою.

Нашли ошибку? Выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl + Enter

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить