Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· Лікування гемодіалізом у приватному медичному закладі: НСЗУ

Лікування гемодіалізом у приватному медичному закладі: НСЗУ

1260
28 Листопада 2020 12:41
Наталья Холявицкая
1260
28 Листопада 2020 12:41
Наталья Холявицкая

Понад 1 млрд 403 млн грн було виплачено НСЗУ з квітня за лікування пацієнтів методом гемодіалізу. З них 58 млн грн отримали приватні медичні заклади.

Так завдяки впровадженню Програми медичних гарантій пацієнти з нирковою недостатністю мають можливість обирати, в якому закладі отримувати гемодіаліз. Головна умова - такий заклад повинен мати відповідний договір з НСЗУ, а пацієнт - направлення на послугу.

Пацієнт може обрати заклад, що є ближчим до нього, або ж той, де йому більше подобається якість обслуговування. Раніше пацієнт, який потребував гемодіалізу, був змушений обирати заклад, відповідно до свого місця проживання, адже кілька разів на тиждень проходив процедуру гемодіалізу. Тепер він може отримати послугу в іншому місті. А НСЗУ заплатить за неї.

Договір на лікування пацієнтів методом гемодіалізу в амбулаторних умовах мають 85 закладів. Серед них 2 приватних. Лікування методом гемодіалізу в амбулаторних умовах для пацієнта є безоплатним, незалежно від форми власності закладу.

З квітня НСЗУ виплатила лікарням 1 млрд 403 млн грн за лікування пацієнтів методом гемодіалізу. З них 58 млн грн отримали приватні медичні заклади.

За цей період за Програмою медичних гарантій заклади надали майже 98 тис. послуг гемодіалізу.

В оплату послуг з лікування методом гемодіалізу входить - виконання процедури гемодіалізу, лабораторні та інструментальні дослідження в рамках виконання процедури, діагностика та лікування анемії (в тому числі медикаментозне), надання невідкладної медичної допомоги пацієнту при виникненні станів, що загрожують життю, а також направлення в інші заклади для надання медичної допомоги.

Щоб отримати безоплатно лікування методом гемодіалізу пацієнту потрібно отримати направлення лікаря-нефролога та звернутись з направленням до медзакладу, що надає такі послуги.

Програма медичних гарантій має щороку вдосконалюватися з акцентом на безпеку, якість та доступність. Зазначимо, що в НСЗУ вже відбулось два засідання робочої групи експертів за напрямом гемодіалізу в амбулаторних умовах. До нових вимог у наступному році фахівці запропонували внести пропозицію, щоб у разі госпіталізації пацієнта до іншого закладу, забезпечити його консультаціями нефролога і контролювати, щоб у нього були медичні вироби та ліки для проведення перитонеального діалізу. У разі необхідності - забезпечити доставляння цих матеріалів до місця госпіталізації пацієнта. Таким чином, послуга гемодіалізу у наступному році стане більш комплексною.

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить