Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація

Вхід через акаунт соціальної мережі

РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

або пройдіть реєстрацію через соцмережу

Напомнить пароль
Избранное

· МОЗ: додаткове фінансування медичних закладів на лікування COVID-19

МОЗ: додаткове фінансування медичних закладів на лікування COVID-19

190
10 Червня 2021
Наталья Холявицкая
190
10 Червня 2021
Наталья Холявицкая

Міністерство охорони здоров’я передало 1,2 млрд грн на фінансування 249 лікарень, які мають договір з Національною службою здоров’я України на пакет лікування COVID-19. Відповідне розпорядження ухвалили сьогодні, 10 червня на засіданні Уряду.

Видатки НСЗУ збільшено шляхом коштів, які передбачались для забезпечення можливості закупівель лікарських засобів за договорами керованого доступу.

Наразі законопроєкт щодо забезпечення можливості закупівель лікарських засобів за договорами керованого доступу (реєстраційний № 4662 від 28.01.2021) 02 червня 2021 р. прийнято лише в першому читанні.

“Кошти, передбачені на закупівлі за договорами керованого доступу, можуть бути не використаними повною мірою через довготривалість процедури запровадження такого механізму. Тому ми перерозподілили їх на потреби лікування та підготовки лікарень до можливої нової хвилі COVID-19”, - коментує рішення уряду заступник міністра охорони здоров'я Петро Ємець.

Він додав, що МОЗ і ДП “Медичні закупівлі України” будуть сприяти запровадженню договорів керованого доступу, а потенційна економія коштів, в тому числі й шляхом прозорих закупівель, дозволить реалізувати цей механізм вже цього року.

Нагадаємо, що через зниження захворюваності на COVID-19 і через брак пацієнтів деякі лікарні згортають ковідні відділення. МОЗ встановило перелік закладів, які матимуть усе необхідне, аби оперативно реагувати та надавати допомогу пацієнтам із COVID-19.

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить