Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

Новації в державних закупівлях ліків: МОЗ сформувало нові експертні групи
15 Апреля 2019 10:15
211

Новації в державних закупівлях ліків: МОЗ сформувало нові експертні групи

15 Апреля 2019 10:15
211

У Міністерстві охорони здоров’я України повідомили про зміни в підході до налагодженню процесу державних закупівель лікарських засобів. Зокрема зміни стосуються формування нових експертних груп, відповідальних за супровід усього процесу закупівель.

У МОЗ зазначають, що державні закупівлі – це доволі складний та багатогранний процес. Для того, щоб міжнародні організації, з якими Україна співпрацює в цьому питанні, отримали необхідні технічні завдання, медичним експертам (лікарям, фахівцям у галузі охорони здоров’я, представникам пацієнтських та громадських організацій) слід плідно попрацювати. Оскільки підходи до організації державних закупівель лікарських засобів дещо змінилася, виникала потреба у формуванні нових експертних груп.

То що ж змінилося по суті? Головне – об’єднали групи експертів та групи технічного супроводу, що дозволило поєднати роботу лікарів, медичних фахівців та менеджерів, працівників МОЗ й представників суспільства. У результаті замість 80-ти утворилося 29 груп, що значно полегшує адміністрування усього процесу закупівель та робить його більш швидким й ефективним.

З 21 лютого по 18 березня приймалися заявки на участь в експертних групах. Усього МОЗ розглянуло 176 заявок. На сьогодні склад груп уже практично сформовано.

Державні закупівлі ліків щорічно здійснюються МОЗ за державний кошт для того, щоб забезпечити потребу у медичних препаратах громадян України з хворобами, які потребують тривалого та дорогого лікування. Є програми по лікуванню онкології, онкогематології, орфанних хвороб, ВІЛ/СНІД, гепатиту, туберкульозу тощо (усього 40 напрямків у 2019 році). У державному бюджеті на поточний рік на це передбачено 6,6 мільярдів гривень.

Для публикации на сайте введите имя и email

Оставьте комментарий:

Комментарии

Рекомендуемые клиники