Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

Переважна більшість студентів-медиків успішно склала випускний іспит «Крок 2»

Переважна більшість студентів-медиків успішно склала випускний іспит «Крок 2»

1387
7 Июня 2019 10:15
Ольга Куприянова
1387
7 Июня 2019 10:15
Ольга Куприянова

93,2% випускників медичних вузів країни успішно справилися з ліцензійним інтегрованим іспитом «Крок 2. Загальна лікарська підготовка». Такі дані наводить МОЗ на своєму офіційному сайті. Тестування було проведено 21 травня 2019 року для більше як 7-ми тисяч студентів з 20-ти медичних вишів країни.

Не склало іспит 6,8% випускників-медиків. Це дещо вищий показник, ніж у минулі роки, але не набагато. Наприклад, минулого року «Крок 2» не склало 4,4% студентів, у 2017 році цей показник становив 4,8%. Ті студенти, які не впоралися з екзаменом цього року, матимуть змогу перездати його наступного року. Якщо ж і вдруге іспит не вийде пройти успішно, для його повторного складання доведеться заново пройти навчання у виші.

Навколо цьогорічних завдань для «Крок 2» після його проведення розгорівся скандал. Багато студентів стверджували, що завдання були занадто складними. Навіть організовувалися мітинги під стінами вузів та МОЗ щодо недоцільності проведення наскільки складного тестування. Та як показали результати іспитів, відсоток тих, хто їх не склав, є доволі незначним. Тож закиди щодо важкості завдань у цьогорічному екзамені є, скоріше за все, необґрунтованими.

Завдання до «Крок 2» складають українські викладачі. В МОЗ стверджують, що для отримання об’єктивної картини щодо рівня знань українських студентів-медиків слід проводити ще й міжнародне тестування. Цього року його проводили на добровільній основі серед студентів 4-го курсу. Результати даного моніторингового дослідження поки не оголошувалися.

Нашли ошибку? Выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl + Enter

Для публикации на сайте введите имя и email

Комментарии

Рекомендуемые клиники
Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить