Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація

Вхід через акаунт соціальної мережі

РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

або пройдіть реєстрацію через соцмережу

Напомнить пароль
Избранное

· Підвищення заробітної плати медичним працівникам: Ляшко знайшов новий спосіб

Підвищення заробітної плати медичним працівникам: Ляшко знайшов новий спосіб

2173
23 Травня 2021
Наталья Холявицкая
2173
23 Травня 2021
Наталья Холявицкая

Необхідно зменшити одноосібний вплив керівників медичних закладів на рівень зарплат медпрацівників.

Про це розповів новий очільник МОЗ Віктор Ляшко на засіданні Комітету.

«Стосовно зарплат, перше, що потрібно зробити, це звернути увагу на розвиток елементів корпоративного управління в закладах охорони здоров’я, які перейшли на автономізацію. Оскільки сьогодні необхідно зменшити одноосібний вплив керівника закладу на розмір заробітної плати й зменшити диспропорцію, яка існує в заробітній платі молодшого медичного працівника й адміністрації тієї чи іншої лікарні», — сказав Ляшко.

Надалі, за його словами, мова йде про фінансування з бюджету Програми медичних гарантій, фінансування на місцевому рівні комунальних послуг та матеріально-технічної бази медзакладів.

Окрім того, за словами Ляшко необхідно також залучати додаткові інвестиції, які дадуть певний ресурс для заробітної плати медпрацівникам.

«Ці інвестиції можна досягати різними шляхами. Перше — визначити розуміння страхової моделі в нашій системі, звідки НСЗУ може отримати додаткові кошти, щоб збільшити Програму медичних гарантій по тих чи інших послугах, і зокрема в Програмі медичних гарантій зафіксувати певну мінімальну заробітну плату на тому рівні, який був би прийнятний для галузі й був би ринковим для всієї сфери», — сказав він.

Щодо страхової моделі медобслуговування, Ляшко наголосив, що у його баченні страхова модель — це додаткові кошти, які приходять в НСЗУ, яка є закупівельником медичних послуг в Україні, і це кошти, які приходять з позабюджетних. Але до цієї моделі є ряд запитань, які потребують обговорення, в тому числі й політичних дискусій, а саме хто і як повинен це робити, хто і як потрапляє в модель. Також було наголошено на тому, що існує розуміння наявності Конституції, яка гарантує певні права кожному з наших громадян.

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить