Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· Початок контрактування за пакетом “Супровід і лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги”

Початок контрактування за пакетом “Супровід і лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги”

338
22 Листопада 2022 11:51
Наталья Холявицкая
338
22 Листопада 2022 11:51
Наталья Холявицкая

Національна служба здоров’я розпочинає контрактування за новим пакетом “Супровід і лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги”.

Через війну питання психологічної допомоги набуло особливо актуального значення. Тож Програму медичних гарантій розширили, щоб психологічну допомогу можна було отримати у сімейного лікаря.

В межах нового пакету лікар первинної меддопомоги має надати пацієнту базову психологічну допомогу та скласти план ведення і лікування пацієнта в межах своєї компетенції.

Зверніть увагу, лікарі первинної ланки та медичні сестри, щоб надавати цю допомогу, повинні пройти спеціальне навчання за сертифікованою програмою mhGAP. Тож до оголошення потрібно буде прикріпити скановану копію документа, що підтверджує проходження курсів.

Це можуть бути навчальні програми від таких провайдерів: ВООЗ, Світовий банк, проєкт MH4U, Лікарі світу, Лікарі без кордонів, Міжнародний медичний корпус, Академія сімейної медицини України, проєкт Deloitte, проєкт HOPE, НУО «Проліска», проєкт PACT.

Оголошення за новим пакетом вже розміщене на сайті НСЗУ у розділі “Контрактування 2022” за посиланням https://cutt.ly/1MX9Rzg

З вимогами до пакету можна ознайомитись в розділі “Вимоги ПМГ 2022” за посилання https://cutt.ly/zMX9lnO

Пропозиції прийматимуть до 18:00 за київським часом 30 листопада 2022 року.

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить