Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

Посилення ролі медичної сестри є важливим аспектом трансформації охорони здоров’я – МОЗ

Посилення ролі медичної сестри є важливим аспектом трансформації охорони здоров’я – МОЗ

13 Мая 2019 17:00
240
13 Мая 2019 17:00
240

12 травня світ відзначав День медичної сестри. Це є приводом, щоб згадати про величезну роль даних працівників галузі охорони здоров’я у наданні якісних медичних послуг. 

Слід зазначити, що в усьому світі в медицині найбільше працює саме медичних сестер та медичних братів. Їх набагато більше, ніж лікарів. Вони допомагають організувати безліч процесів в лікуванні: контролюють та здійснюють призначення лікарів, допомагають їм в маніпуляційних та операційних, ведуть звітність, забезпечують пацієнтам належний догляд, здійснюють маніпуляції та процедури й роблять ще безліч корисних, надзвичайно важливих справ. Саме медичні сестри проводять багато часу з пацієнтами, помічають зміни у їх стані, повідомляють про це лікарям, від них часто напряму залежить ефективність та тривалість процесу одужання.

Тож посилення ролі медичної сестри та медичного брата – невід’ємний, дуже важливий аспект у процесі трансформації галузі охорони здоров’я в Україні, зазначають в МОЗ. У червні поточного року планується проведення всеукраїнської робочої зустрічі «Розвиток медсестринства в контексті змін системи охорони здоров’я», на якій будуть розглянуті існуючі проблеми медичних сестер в Україні та окреслені шляхи їх вирішення. Також на цей час заплановано проведення конкурсу «Майбутнє медсестринства в Україні».

Крім того, вже за кілька місяців у трудових книжках чоловіків, які обіймають цю посаду, буде написано «медичний брат», а не «медична сестра», як це є зараз. Дані зміни затверджені Наказом МОЗ №80, вони набудуть чинності після публікації в Національному класифікаторі професій.

Для публикации на сайте введите имя и email

Оставьте комментарий:

Комментарии

Рекомендуемые клиники
Публикации клиник