Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

Приватні спеціалізовані медичні заклади теж хочуть співпрацювати з НСЗУ

Приватні спеціалізовані медичні заклади теж хочуть співпрацювати з НСЗУ

502
27 Февраля 2020 14:00
Ольга Куприянова
502
27 Февраля 2020 14:00
Ольга Куприянова

10 лютого 2020 року Національна служба здоров’я України оголосила про початок кампанії з прийому пропозицій на підписання договорів з медичними установами у рамках реалізації Програми медичних гарантій. Повідомляється, що станом на 24 лютого 2020 року до НСЗУ надійшло 94 пропозиції від 37-ми приватних спеціалізованих медичних установ (лікарень). А це означає, що приватний сектор охорони здоров’я теж тією чи іншою мірою буде залучений до медичної реформи, але на добровільній основі.

В НСЗУ вважають, що інтерес до контрактування з ними приватних медичних закладів свідчить про те, що прописані тарифи на медичні послуги є обґрунтованими та економічно доцільними. Найбільше пропозицій, а саме 11, на укладання договору з НСЗУ за різними пакетами медичних послуг надало ТОВ «Кардіка Асістанс».

На сьогодні 30% закладів, які надають медичну допомогу на первинному рівні і законтрактовані з НСЗУ, – це саме установи з приватною формою власності та ФОПи. Який відсоток приватних медустанов буде на рівні надання спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги, буде приблизно зрозуміло після 1 квітня, коли стартує новий етап медичної реформи. Саме тоді розпочнеться реформування спеціалізованого амбулаторного та госпітального сектору. Він перейде на нову модель фінансування, коли медичний заклад буде отримувати кошти за конкретно надані медичні послуги, а не просто на своє утримання, як було весь час в Україні. Кожен спеціалізований медичний заклад для цього повинен підписати договір з Національною службою здоров’я.

Нашли ошибку? Выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl + Enter

Для публикации на сайте введите имя и email

Комментарии

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить