Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

Програму «Доступні ліки» оновили: головні зміни

Програму «Доступні ліки» оновили: головні зміни

1268
17 Февраля 2020 15:21
Ольга Куприянова
1268
17 Февраля 2020 15:21
Ольга Куприянова

Урядова програма «Доступні ліки» – це програма реімбурсації, завдяки якій пацієнти мають змогу отримувати безкоштовно або з невеликою доплатою препарати від серцево-судинних хвороб, бронхіальної астми та діабету другого типу. У цій програмі відбулися певні зміни, про які варто розповісти.

Отже, 7 лютого 2020 року МОЗ оприлюднило оновлену редакцію Реєстру ліків, які підлягають реімбурсації (далі – Реєстр) відповідно до згаданої вище програми. У цій редакції міститься 257 найменувань препаратів, вартість 73-х з них повність компенсується державою, за решту доплачує пацієнт. Таким чином, попередня редакція Реєстру від 30 липня 2019 року вже не чинна. До оновленого Реєстру включено препарати українського, індійського та європейського виробництва. Нову редакцію Реєстру можна переглянути тут.

Не можна не згадати про зміни, які відбулися з «Доступними ліками» минулого року. 27 листопада уряд вніс зміни до Постанови №1099, відповідно до якої термін подачі реєстраційного посвідчення на препарат до Національної служби здоров’я України скорочено з 10-ти до 7-ми робочих днів. НСЗУ зобов’язана оголосити про прийом заяви про включення препарату до Реєстру наступного дня після оголошення МОЗ Реєстру граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби. На перевірку документів від заявника у НСЗУ тепер є не 10, а 5 робочих днів. Інформацію про результати перевірки НСЗУ повинна публікувати на своєму сайті. Відтепер у виробника є 5 днів, щоб знизити оптово-відпускну ціну свого препарату.

Компанія, яка володіє реєстраційним посвідченням на лікарський засіб з Реєстру, зобов’язана відтепер здійснювати його безперебійні поставки на території Україні за ціною, вказаною в Реєстрі. І робити це дана компанія повинна  впродовж часу, поки діє актуальна редакція Реєстру.

Нашли ошибку? Выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl + Enter

Для публикации на сайте введите имя и email

Комментарии

Рекомендуемые клиники
Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить