Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

Результати іспиту з основ медицини і рейтинги кращих вишів

Результати іспиту з основ медицини і рейтинги кращих вишів

312
12 Августа 2019 13:41
Маріанна Поважняк
312
12 Августа 2019 13:41
Маріанна Поважняк

Під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі заступник міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський оголосив результати міжнародного іспиту з основ медицини IFOM. Майбутні лікарі двох десятків вітчизняних медичних вишів здали його з середнім балом 31 із 100. Студенти 29 інших країн, які теж використовують таке оцінювання знань, продемонстрували результат 54 бали.

Нагадаємо, що на початку липня студенти-медики 21 закладу вищої освіти проходили свій перший іспит з основ медицини. Було залучено більше 10 тисяч майбутніх лікарів. Експерти МОЗ наполягали, що тест повинен виявити справжній рівень якості української медичної освіти та підготовки студентів. Спосіб, у який проходив міжнародний іспит з основ медицини, такий, що результати не можливо фальсифікувати, а отже його запровадження руйнує корупційну практику лікарських дипломів "на продаж".

Щодо отриманих результатів тестування, то Олександр Лінчевський зазначив, що вони відображають різницю рівнів української та міжнародної освіти. Проте, яким би низьким не здавався середній бал українських студентів, їм варто подякувати за свідому участь. Адже деякі з їхніх колег взагалі пробували саботувати іспит. Масштаби фальсифікації і недоброчесної поведінки, за словами заступника міністра МОЗ, вражали.

Під час брифінгу доповідачі пообіцяли, що всі винні – студенти і проктори – будуть покарані. А оцінку посадовим особам медичних вишів, які закликали до бойкоту IFOM і заохочували студентів до недоброчесної поведінки, за словами експертів МОЗ, дадуть правоохоронні органи.

Цікаво, що тижневик «Аптека» опублікував таблицю рейтингів закладів вищої медичної освіти, яку очолили Тернопільський національний медичний університет (36,32 балів), Національний медичний університет імені Богомольця (34,69) і Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького (32,90).

Нашли ошибку? Выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl + Enter

Рекомендуемые клиники
Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить