Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

Роботизовані аптеки косять до 25% від ціни товару

Роботизовані аптеки косять до 25% від ціни товару

169
13 Августа 2019 9:07
169
13 Августа 2019 9:07

Літо ще не завершилось, питання «Де взяти зайві гроші на відпустку?» залишається актуальним. Роботизовані аптеки пропонують свій варіант відповіді. Фармацевтичні бренди «Благодія», «Аптека АНЦ» та «Аптека Копійка» вводять акцію «Косимо ціни»*, яка допоможе вам заощадити до 25% від вартості аптечного товару.

Знижка стосується лікарських і гігієнічних засобів та інших позицій, які з’являються в продуктових кошиках українців. Масштабна акція триватиме з 01 серпня по 30 вересня. Спеціальна пропозиція діє на території всієї України, щоб жителі великих міст та маленьких населених пунктів мали однакову можливість заощаджувати на покупці аптечних товарів.

Для швидкого попереднього замовлення продуктів існує довідка. Зателефонуйте за коротким номером, дізнайтесь про наявність товару та аналоги. За швидке обслуговування безпосередньо в аптеці відповідає PharmBot – робот, який викладає товар на полиці, а також шукає потрібну упаковку за замовленням покупця й віддає її провізорові. На пошук та видачу товару він витрачає 7 секунд, що набагато швидше, ніж якщо б цю процедуру виконувала людина. Ви навіть не встигнете надрукувати повідомлення на смартфоні, як потрібний товар опиниться перед вами.


В роботизованих аптеках відвідувачі заощаджують гроші й час. Купуйте потрібні товари зі знижкою до 25% та зачекайте всього 7 секунд, поки PharmBot знайде їх на полицях.

Нагадуємо, всеукраїнська акція «Косимо ціни» триває цілих два місяці – з 01.08 по 30.09.2019 року. Ви точно встигнете придбати необхідні засоби зі знижкою до 25%. Дізнавайтесь детальніше про спеціальну пропозицію від провізорів роботизованих аптек. Знижка на аптечні продукти діє за наявності товару.

*Інформацію про ціну на товар до і після застосування знижки, співвідношення до попередньої ціни реалізації, асортимент продукції, на який надаються знижки, а також відсоток, знижки можна дізнатися у провізорів аптек. Під знижкою мається на увазі зниження звичайної ціни реалізації на акційний товар до 25%.

Нашли ошибку? Выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl + Enter

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить