Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

Сироватку для лікування дифтерії вже відправили в регіони

Сироватку для лікування дифтерії вже відправили в регіони

1117
2 Сентября 2019 14:16
1117
2 Сентября 2019 14:16
Дифтерійний антитоксин – єдиний препарат, який здатен вилікувати дифтерію. Всесвітня організація з охорони здоров’я надала Україні 200 ампул сироватки в якості гуманітарної допомоги, яка вже надіслана в регіони країни. МОЗ також повідомляє про закупівлю сироваток за державний кошт та з допомогою міжнародних організацій. Фахівці об’єднали потреби 2018 та 2019 років та збільшили необхідну кількість доз сироватки.

Так як дифтерія – небезпечна хвороба, яка може спричинити важкі ускладнення та навіть смерть, то дифтерійний антитоксин вводять ще на етапі підозри на захворювання. Статистика показує, що з 1000 інфікованих людей помирає 50 чоловік. Навіть введення сироватки не гарантує одужання. Вакцинація – єдиний спосіб захистити себе. Для цього потрібно отримати всі дози вакцини у відповідності з календарем щеплень. МОЗ закликає проводити вакцинацію дітей до школи. Для цього всі області країни забезпечені безкоштовною вакциною для дітей та дорослих. Всесвітня організація охорони здоров’я підтвердила якість вакцин, які поставляються в Україну за підтримки Дитячого фонду ООН.

Пройти вакцинацію легко. За процедурою можна звертатись до сімейного лікаря, терапевта чи педіатра в державних чи приватних лікарнях, а також у лікарів, які працюють як ФОП. Лікар не має права відмовити у забезпеченні пацієнта безоплатною вакцинацією. Якщо таке відбулось, ви можете звернутись за номером 1766 (Національна служба здоров’я України) та розповісти, що ваше право на безоплатну вакцинацію порушене. На офіційному сайті МОЗ можна перевірити, скільки вакцин залишилось у вашому регіоні.

Нашли ошибку? Выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl + Enter

Для публикации на сайте введите имя и email

Комментарии

Рекомендуемые клиники
Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить