Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· Студенти-медики будуть залучені до надання медичної допомоги під час надзвичайних ситуацій: деталі

Студенти-медики будуть залучені до надання медичної допомоги під час надзвичайних ситуацій: деталі

720
22 Квітня 2023 10:34
Наталья Холявицкая
720
22 Квітня 2023 10:34
Наталья Холявицкая

Уряд затвердив порядок залучення до надання медичної допомоги окремих категорій осіб на період дії карантину, надзвичайної ситуації, надзвичайного або воєнного стану.

Постанова визначає, що залучати до надання медичної допомоги на період карантину, надзвичайної ситуації, надзвичайного або воєнного стану зможуть:

  • лікарів-інтернів;

  • лікарів-спеціалістів та молодших спеціалістів із медичною освітою без вимог щодо атестації на присвоєння чи підтвердження кваліфікаційної категорії;

  • фармацевтичних працівників;

  • студентів старших курсів за спеціальностями «Медицина», «Медсестринство», «Стоматологія», «Технології медичної діагностики та лікування», «Медична психологія», «Фармація, промислова фармація» (спеціалізація «Фармація»), «Терапія та реабілітація», «Педіатрія» галузі знань «Охорона здоров’я».

Також постанова встановлює необхідність визначення органами охорони здоров’я додаткової потреби в кадрах, що виникла у період дії карантину, надзвичайної ситуації, надзвичайного або воєнного стану.

Тепер визначено механізм та особливості залучення кожної з вищезазначених категорій осіб до надання медичної допомоги у закладах охорони здоров’я, зокрема, шляхом відрядження, укладання цивільно-правових або трудових договорів та направлення здобувачів вищої освіти для проходження виробничої практики.

Визначається, що для кожної категорії осіб, які залучаються до надання медичної допомоги, встановлено обов’язки, що можуть виконуватися, та умови їх виконання.

Так, завдяки ухваленим змінам, вдасться задовольнити додаткову потребу в кадрах, що виникла у період дії карантину, надзвичайної ситуації, надзвичайного або воєнного стану. Крім того, залучення більшої кількості медиків до надання медичної допомоги забезпечить її повноту, своєчасність та безперервність для пацієнтів.

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить