Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

У вересні роботизовані аптеки роблять знижки

У вересні роботизовані аптеки роблять знижки

93
9 Сентября 2019 9:34
Владислав Петренко
93
9 Сентября 2019 9:34
Владислав Петренко
З приходом нового сезону багато що змінюється. Малюки йдуть у дитячий садок, школяріповертаються за парти, а гроші батьків витрачаються швидше. Єдине залишається незмінним –знижки від роботизованих аптек.
З 01 серпня по 30 вересня 2019 року діє акція «Косимо ціни»*. Фармацевтичні бренди «АптекаАНЦ», «Аптека Копійка», «Благодія» роблять знижки до 25% на різні товари. У перелік включенілікарські засоби, медичні вироби, дієтичні добавки, супутні товари.
Акційні пропозиції стосуються ідітлахів, і дорослих. Про перелік товарів зі знижками можна запитати у провізорів роботизованихаптек. Акційні пропозиції допомагають економніше турбуватись про здоров’я рідних та власнесамопочуття. Ви платите до 25% менше й можете витрачати залишок на інші важливі покупки.Акція діє на території всієї України. Навіть якщо ви живете в маленькому населеному пункті зєдиною роботизованою аптекою, можете скористатись пропозицією та придбати потрібні товариза зниженими цінами. Знижка діє, поки продукція є в наявності.
У звичайних аптеках товар на полиці шукає людина, а в роботизованих – PharmBot. Але це неєдина відмінність. Аптечний робот не втомлюється знаходити потрібні товари та віддавати їхпровізору. Він не плутає упаковки товару. Не забуває нічого зі списку. А ще PharmBot здійснюєпошук за 7 секунд. Ви тільки встигнете дістати гроші з гаманця, як потрібна упаковка вжеопиниться перед вами.


Нагадуємо, в роботизованих аптеках можна швидко придбати потрібні товари зі знижками до 25%.Поспішіть, адже акція триватиме лише до 30 вересня 2019 року! Знижки чекатимуть на вас понадтри тижні, але потрібні товари можуть скінчитись. Про акційний асортимент можна запитати упровізора роботизованої аптеки «Аптека АНЦ», «Благодія», «Аптека Копійка».

*Інформацію про ціну на товар до і після застосування знижки, співвідношення до попередньоїціни реалізації, асортимент продукції, на який надаються знижки, а також відсоток, знижки можнадізнатися у провізорів аптек. Під знижкою мається на увазі зниження звичайної ціни реалізації наакційний товар до 25%. Акція діє з 01.08.2019 по 30.09.2019 р. на території всієї України.

Нашли ошибку? Выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl + Enter

Для публикации на сайте введите имя и email

Комментарии

Рекомендуемые клиники
Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить