Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· Ухвалення стратегії контролю злоякісних новоутворень до 2030 року: деталі

Ухвалення стратегії контролю злоякісних новоутворень до 2030 року: деталі

320
03 Серпня 2024 13:10
Наталья Холявицкая
320
03 Серпня 2024 13:10
Наталья Холявицкая

Кабінет Міністрів України схвалив Національну стратегію щодо контролю злоякісних новоутворень до 2030 року. Також затверджено план дій з її реалізації до 2025 року.

Стратегію розроблено для втілення в життя державної політики з питань протиракової боротьби, зниження рівня захворюваності та смертності, спричиненої онкологічними захворюваннями, а також забезпечення високоякісного доступного лікування онкопацієнтів та їх реабілітації.

“Впровадження національної стратегії контролю злоякісних новоутворень має ключове значення для ефективної та систематичної боротьби з онкологічними захворюваннями, які є однією з основних причин смерті не лише в Україні, а й світі. Ця стратегія дасть можливість комплексно підходити до лікування раку, уніфікувати підходи та скоординувати зусилля в боротьбі з раком на всіх рівнях”, - відмітив Віктор Ляшко, міністр охорони здоров'я України.

Національна стратегія контролю злоякісних новоутворень передбачає кілька важливих напрямів роботи: забезпечення первинної профілактики онкологічних захворювань та сприяння їх ранньому виявленню, покращення доступу  пацієнтів до спроможної мережі закладів охорони здоров’я, підвищення рівня професійної освіти медичних працівників, поінформованість населення, забезпечення реабілітації, догляду та паліативної допомоги онкохворим пацієнтам та підтримка їх доглядальникам на всіх рівнях.

МОЗ наголошує, що онкологічні захворювання є одним з найважчих викликів для сфери охорони здоров’я, зокрема через зростання кількості випадків, труднощі ранньої діагностики та складне лікування. Тому потрібно відвідувати щонайменше раз на рік сімейного лікаря для профілактики та виявлення раку на ранніх стадіях, що значно збільшує шанси на успішне лікування.

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить