Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Напомнить пароль
Избранное

Українська асоціація сімейної медицини відзначила своє 20-річчя конференцією з питань пацієнт-орієнтованої допомоги

Українська асоціація сімейної медицини відзначила своє 20-річчя конференцією з питань пацієнт-орієнтованої допомоги

4 грудня 2018 року в Києві в «Українському домі» розпочала свою роботу конференція «Пацієнт-орієнтована допомога у загальній лікарській практиці», присвячена 20-річчю Української асоціації сімейної медицини, за підтримки МОЗ України, НМАПО імені П.Л. Шупика, Альянсу громадського здоров’я.

Конференція триватиме два дні. Вона орієнтована на лікарів загальної практики-сімейних лікарів та медичних сестер, науковців, викладачів, головних лікарів Центрів первинної медичної допомоги. Її основне завдання — сформувати відчуття спільності професійних інтересів у представників медичних закладів і розробити стратегію надання медичної допомоги з точки зору пацієнт-орієнтованої концепції.

У вівторок, в перший день конференції, Українську асоціацію сімейної медицини привітали з двадцятиріччям. Зокрема було зачитано вітальний лист від прем’єр-міністра України. Первина ланка медичної допомоги є одним із основних пріоритетів державної політики у сфері охорони здоров’я, в — зазначалося в ньому. Прем’єр-міністр запевнив, що уряд поглиблювати співпрацю з професійними об'єднаннями українських лікарів.

Міжнародний спікер Шломо Вінкер — член правління Всесвітньої організації сімейних лікарів (WONCA) поділився досвідом застосування принципів пацієнт-орієнтованої допомоги. Доповідач з Великобританії Наташа Кемпбелл-Макбрайд читала лекцію на тему: «Що відбувається зі здоров’ям дітей і дорослих в сучасному світі». Ворк-шоп щодо антибіотикотерапії при інфекційних захворюваннях провів Ян Міскін — представник Європейської академії викладачів загальної практики/сімейної медицини (EURACT) з Ізраїля. У форматах лекцій і майстер-класів учасники та гості спілкувалися також про доказовість і практику в роботі сімейного лікаря, ведення пацієнтів з залежностями, стратегічне бізнесове планування в діяльності ЦПМСД.

У середу, 5 грудня, заплановано круглий стіл для представників кафедр сімейної медицини Працюватиме секція молодих вчених і пройдуть майстер-класи з питань основ ЛОР-огляду, неврологічного обстеження, ЕКГ-діагностики, інтерпретації лабораторних досліджень тощо для лікарів сімейної медицини.

Для публикации на сайте введите имя и email

Оставьте комментарий:

Комментарии

Публикации клиник