Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

Українські лікарні отримали діагностичне обладнання від уряду Японії

Українські лікарні отримали діагностичне обладнання від уряду Японії

795
7 Ноября 2019 19:40
795
7 Ноября 2019 19:40

Поставка медичного обладнання від Японії відбувається вже не вперше. Це відбувається в рамках Угоди про технічне співробітництво та грантову допомогу.

Обладнання для діагностики отримають відділення екстреної медичної допомоги в 6 містах України: Запоріжжя, Житомир, Черкаси, Рівне, Івано-Франківськ, Сміла. Заклади, що отримають допомогу стануть складовою частиною мережі БЛІЛ (багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування) і перейдуть в цілодобовий режим роботи.

З допомогою нового обладнання лікарі зможуть надавати якісну медичну допомогу та проводити ефективну діагностику. Відбір медичних закладів, яким буде надаватись допомога, здійснювало Міністерство охорони здоров’я України. Під час відбору враховувались такі фактори, як готовність працювати на сучасному обладнанні та проходження медичним персоналом практичних курсів по роботі з пацієнтами у невідкладних станах.

Заклади охорони здоров’я вже мають у своєму розпорядженні портативні апарати для ультразвукових досліджень та рентген системи, пацієнтські монітори, гастроскопи та іншу медичну техніку.

До кінця року в медичних закладах Житомира та Івано-Франківська очікується обладнання для проведення комп’ютерної томографії.

Вперше допомогу від Японії Україна отримала 2 роки тому. Тоді допомогу отримали, зокрема, «Охматдит», столичні обласні клінічні лікарні та інші медичні заклади по всій країні.

В межах гранту планується надання допомоги на 112 млн грн. Кошти використалися раціонально, що дозволило заощадити близько 450 тис. доларів США. На ці кошти уряд закупить додатково діагностичне обладнання для лікарень Кам’янця-Подільського, Львові, Калуша, Балти, Дніпра та Вінниці.

Нашли ошибку? Выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl + Enter

Для публикации на сайте введите имя и email

Комментарии

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить