Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація

Вхід через акаунт соціальної мережі

РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

або пройдіть реєстрацію через соцмережу

Напомнить пароль
Избранное

Український фармацевтичний форум 2019

Український фармацевтичний форум 2019

824
20 Листопада 2019
824
20 Листопада 2019
Інститут Адама Сміта збирає разом основних регуляторів, міжнародних та місцевих виробників фармацевтичної продукції, дистриб’юторів та аптечні мережі, щоб обговорити найбільш актуальні питання фармацевтичного ринку України та як розвивати конкурентоздатні стратегії на майбутнє.

Зарезервуйте Вашу участь до 30 серпня, щоб заощадити £300.

За цим запрошенням через ITMED Ви отримуєте право на отримання 15% знижки.

Для цього достатньо ввести при реєстрації Ваш VIP код: HUC011mITM. ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ.

150+ високопрофесійних делегатів від міжнародних та місцевих учасників ринку
2 дні інтенсивного контенту та нетворкінгу
45+ впливових спікерів поділяться своїми знаннями та досвідом

Завантажте БРОШУРУ зараз, щоб проглянути останні підтвердження спікерів та порядок денний форуму.

Напередодні завершення періоду дії нашої останньої спеціальної знижки, ми зібрали 5 основних причин, чому Вам варто відвідати наш форум. Ви можете самі впевнитися, чому наш форум є “Подією року в Україні!” та “Найкращим фармацевтичним форумом, проведеним в Україні за останні три роки!

  1. Фармацевтичний ринок в Україні наразі переживає часи динамічного зростання та суттєвих регуляторних змін. В процесі реформи системи охорони здоров’я та становлення таких нових урядових інституцій як Національна служба здоров’я України та ДП “Медичні закупівлі України”, а також формування таких нових регуляторних процесів як Національний перелік основних лікарських засобів та Оцінка медичних технологій, ми спостерігаємо багато важливих змін. Разом з провідними учасниками фармацевтичного ринку, регуляторами та експертами, Ви маєте можливість обговорити мінливу ситуацію в фармацевтичній галузі та отримати чудове розуміння майбутніх перспектив та викликів для українського фармацевтичного ринку.
  2. Послухайте стратегії, рішення та найкращі практичні поради від провідних міжнародних та місцевих фармацевтичних компаній, таких як: Фармак, Артеріум, ПрАТ фармацевтична фірма “Дарниця”, Pfizer, Novartis Oncology, Тева, Iпсен, Kусум груп, Meрк Біофарма, Такеда Україна, Гленмарк, JGL, AbbVie Biopharmaceuticals GmbH, Janssen Cilag, Вокхардт Біо, GSK Consumer Health, Ліктрави та багатьох інших.
  3. Більше того! Цього року ми запросили відомих міжнародних спікерів, які ще ніколи раніше не виступали на українських форумах. Ви зможете особисто зустрітися з наступними експертами: Гурпіндер Сінгх, Директор департаменту цифрового маркетингу та ефективності продажів, GSK Індія; Золтан Колешар, Представник в Україні з глобальних клінічних операцій, Merck; Рікардо Беллі, Директор, Novartis Oncology Швейцарія; Карол Щукевич, Керівник проектів, Janssen Cilag; а також Пьотр Івановськи, Заступник віце-президента з клінічних досліджень в Європі, Вокхардт Біо.На Вас очікує справді міжнародна аудиторія з великим досвідом та широким спектром знань. Ми постійно отримуємо нові підтвердження участі делегатів з усього світу, включаючи Швейцарію, Бельгію, Німеччину, Угорщину, Польщу, Росію та Індію.
  4. Унікальні можливості нетворкінгу, круглі столи та персональні зустрічі пропонують чудові можливості особисто зустрітися з лідерами фармацевтичної галузі та представниками уряду та забезпечують ідеальні передумови для встановлення важливих ділових контактів.
  5. Сесії форуму в живому дискусійному форматі дають можливість глибоко проаналізувати вузькоспеціалізовані теми, які викликають великий інтерес з боку учасників галузі, та допоможуть Вам подолати Ваші власні бізнес-виклики, отримати безпосередній досвід лідерів галузі та вміння приймати доленосні рішення.

Переглянути повний оновлений список підтверджених спікерів

Натисніть тут для перегляду попереднього Порядку денного форуму!

Приєднуйтесь до нас у групах на Facebook та LinkedIn: додайте Вашу точку зору, запропонуйте питання для дискусій та візьміть участь у дебатах. Ваша точка зору дуже важлива для нас!

Сподіваємось побачити Вас у грудні в Києві!

Скористуйтеся цією нагодою, щоб покращити Ваш імідж разом з провідними учасниками ринку!

Для отримання інформації щодо виняткових пакетів спікерства, спонсорства та виставки, спеціально пристосованих до Ваших потреб, звертайтеся будь ласка до Ребекки Пікерінг: тел. +44 20 8004 5703, чи за електронною адресою: [email protected]

Знайшли помилку? Виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter

Для публікації на сайті введіть ім'я та email

Комментарии

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить