Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

Унікальну стоматологічну установку зібрали стоматологи-волонтери для бійців ООС

Унікальну стоматологічну установку зібрали стоматологи-волонтери для бійців ООС

701
7 Ноября 2019 14:17
701
7 Ноября 2019 14:17
Стоматологи-волонтери із Запоріжжя привезли до зони проведення ООС сучасну установку «Слон». Зовні це звичайна вантажівка, проте всередині – сучасне обладнання, що дозволяє ефективно діагностувати та лікувати зуби.

Унікальність розробки українських стоматологів та волонтерів у тому, що з її допомогою бійці зможуть отримувати складну стоматологічну допомогу, на кшталт імплантації та оперативних утручань. Установку «Слон» запорізькі волонтери зібрали спеціально для передової. Автори розробки розповіли, що далеко не у всіх стоматологічних кабінетах країни є обладнання такого рівня.

Установка – частина проекту «Тризуб-Дентал», в його рамках в Карлівці вже обладнали стаціонарний стоматологічний кабінет. В ньому є два рентген апарати, операційний мікроскоп та можливості для ведення електронної медичної карти. Це дозволяє вести повну історію хвороби пацієнта і мати можливість витягнути звідти інформацію з будь-якої точки доступу до системи, вказавши лише код електронної медичної карти.

На новій установці першим надає допомогу Мирон Угрин, президент Національної спілки стоматологів України. Він зможе надавати лікування бійцям протягом декількох днів. Лікар-стоматолог зазначає, що в зоні бойових дій, як мінімум 95% бійців потребують лікування зубів.

Для надання повноцінної медичної допомоги стоматологи-волонтери зібрали та використовують ще одну установку з цікавою назвою «Слоненя». Це вантажівка із зуботехнічною цифровою лабораторією. Загалом на передовій працює 8 стоматологічних установок на колесах.

Щоб полікувати зуби бійцям на передовій, сюди з'їзжаються стоматологи-волонтери з усієї України. Крім стоматології на колесах у Карлівці волонтери вирішили створити місце, де кожен боєць зможе відновити своє душевне здоров'я. Зараз ведуться роботи по будівництву позаконфесійної церкви. В новому приміщенні буде не лише зала для можливості побути наодинці з богом та собою, а й кімната для проведення бесід з психологом та бібліотека.

Нашли ошибку? Выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl + Enter

Для публикации на сайте введите имя и email

Комментарии

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить