Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

В МОЗ назвали головні зміни в системі охорони здоров’я України
12 Апреля 2019 10:06
632

В МОЗ назвали головні зміни в системі охорони здоров’я України

12 Апреля 2019 10:06
632

Про медичну реформу багато говорять і пишуть. Проте пересічному українцеві часто цікаво, які конкретні зміни вже відбулися? Що стоїть за доволі абстрактним поняттям реформування? В МОЗ дали відповідь на це запитання.

Отже, до суттєвих зрушень, які відбулися в системі охорони здоров’я України, МОЗ відносить наступні:

  1. Трансформація первинної медичної допомоги. Українці змогли самостійно обирати свого сімейного лікаря, терапевта та педіатра, без прив’язки до місця проживання чи реєстрації. Запрацювала нова модель фінансування «гроші йдуть за пацієнтом», за якої чим більше пацієнтів обслуговує медичний заклад, тим більше грошей від держави він отримує. Завдяки цьому суттєво зросли заробітні плати лікарів первинної ланки.

  2. Електронна медицина. Запрацювала електронна система запису до лікарів, завдяки чому пацієнтам не треба стояти у багатогодинних чергах. Також впроваджуються такі інструменти, як електронний рецепт, електронна медична карта.

  3. Мережа реперфузійних центрів. На сьогодні в Україні функціонує вже 41 реперфузійний центр з усім необхідним новітнім обладнанням, що дає змогу рятувати пацієнтів з інфарктом міокарда.

  4. Державні закупівлі лікарських засобів. Завдяки впровадженню нової системи закупівель та співпраці з міжнародними організаціями вдалося заощадити мільйони державних коштів і значно розширити перелік препаратів, які пацієнт отримує від держави безкоштовно.

  5. Програма «Доступні ліки». Це програма реімбурсації, за якої пацієнти можуть отримувати ліки зі встановленого переліку безоплатно або з невеликою доплатою.

В МОЗ зазначають, що це лише перші здобутки, головні зміни ще попереду.

Для публикации на сайте введите имя и email

Оставьте комментарий:

Комментарии