Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

В Україні проходить тиждень благодійної здачі крові

В Україні проходить тиждень благодійної здачі крові

1088
11 Июня 2019 10:23
Ольга Куприянова
1088
11 Июня 2019 10:23
Ольга Куприянова

14 червня відзначатиметься Світовий день донора. Саме тому поточний тиждень в Україні є тижнем благодійної здачі крові. Де саме і як правильно це можна зробити, яку інформацію про донорство треба знати?

В МОЗ зазначають, що кожна здача крові є дуже важливою для наповнення банку крові в Україні, вона може врятувати чиєсь життя. Бути донором – це почесна, благородна і відповідальна справа. Важливо популяризувати донорство в Україні. В МОЗ закликають цього тижня здавати кров та публікувати свої фото у соцмережах з хештегом #яДонор чи #яДонорка. Дуже важливо ділитися такою інформацією з громадськість, показувати, що бути донором – це нормально, навіть модно.

Людина не може стати донором, якщо в неї діагностовано ВІЛ/СНІД, сифіліс, гепатити, туберкульоз, рак, хвороби крові тощо. Не можна здавати кров наркоманам, алкоголікам, вагітним жінкам та мамам, які годують дитину груддю тощо. Існують абсолютні та тимчасові протипоказання до здачі крові, з якими обов’язково слід ознайомитися, якщо ви плануєте стати донором.

Щоб здати кров, потрібно звернутися у найближчий до вас центр крові. Дізнатися перелік таких центрі на карті можна тут.

Як правильно підготуватися до здачі крові? Робити це треба впродовж 2-х днів: не вживати алкоголю, не їсти жирної, копченої, смаженої їжі, молочних продуктів, яєць. Безпосередньо перед процедурою забору крові у донора візьмуть ряд аналізів: на визначення резус-фактора та групи крові, на рівень гемоглобіну, перевірять показники ШОЕ, еритроцити, лейкоцити, маркери збудників таких хвороб, як гепатити, ВІЛ, сифіліс. Також перед здачею донору поміряють тиск, температуру тіла, пульс.

Після забору крові слід відпочити 10-15 хвилин, не палити впродовж години після процедури, не вживати алкоголь впродовж доби, пити багато води.

Нашли ошибку? Выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl + Enter

Для публикации на сайте введите имя и email

Комментарии

Рекомендуемые клиники
Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить