Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· В Україні буде створено єдиний вебпортал вакансій державних та комунальних медзакладів

В Україні буде створено єдиний вебпортал вакансій державних та комунальних медзакладів

368
31 Березня 2024 21:28
Наталья Холявицкая
368
31 Березня 2024 21:28
Наталья Холявицкая

Кабмін визначив питання створення і функціонування єдиного вебпорталу вакансій державних та комунальних закладів охорони здоровʼя. Претенденти зможуть зареєструватися на ресурсі та зручно і прозоро подавати документи для розгляду на вакантні посади. Зокрема, зареєстровані користувачі зможуть подавати свої кандидатури й на посади керівників закладу охорони здоров’я. Згідно зі змінами, внесеними до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, подача документів на такі конкурси відбуватиметься через портал. 

«Єдиний вебпортал вакансій медичних працівників стане простим, зручним  та дуже функціональним інструментом, який дає можливість отримувати всім бажаючим оперативну інформацію про існуючі вакантні посади в закладах охорони здоровʼя по всій Україні. Для нас дуже важливо не лише надавати інформацію, але й створювати умови для прозорого та чесного відбору на всі посади, у тому числі й керівні. Впевнений, що система має бути максимально відкритою та доступною для тих, хто має сили, енергію, знання, досвід та бажання долучитися до розбудови сучасної якісної медицини в Україні. Прозорі чіткі правила добору на посади та цифровізація процесів — важливі елементи руху в цьому напрямку. Вдячний всім колегам-членам уряду за підтримку цієї ініціативи», — зазначає міністр охорони здоровʼя України Віктор Ляшко.  

Отже, система дозволить:

  • публікувати оголошення про всі посади, як такі, що не потребують проведення конкурсу, так і ті, що здійснюються на конкурсній основі;

  • подавати документи на вакантні посади;

  • створювати особистий кабінет;

  • надавати консультації користувачам вебпорталу;

  • взаємодіяти з іншими інформаційно-комунікаційними реєстрами;

  • захищати дані користувачів від несанкціонованого знищення.

Згідно зі змінами, внесеним в Порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою КМУ від 27 грудня 2017 №1094, на порталі:

  • публікуватиметься оголошення про формування конкурсної комісії та її рішення;

  • відбуватиметься подача документів в електронній формі;

  • оприлюднюватимуться результати конкурсу включно з відеозаписом засідання конкурсної комісії.

Система Єдиного вебпорталу вакансій буде взаємодіяти з іншими інформаційно-комунікаційними системами і державними вебпорталами, зокрема, ЄДЕБО, що надасть можливість забезпечити повний доступ до інформації, яку потребуватиме користувач.

Крім того, Єдиний вебпортал вакансій значно полегшить пошук роботи для молодих фахівців та медичних працівників, які вимушено змінили місце проживання у період воєнного стану. 

Відмічається, що з початку війни близько 4 тисяч медиків з числа внутрішньо переміщених осіб влаштувалися на нову роботу в Україні.

Запуск роботи порталу відбудеться протягом 2024 року. Планується, що надалі функціональні можливості Єдиного вебпорталу вакансій постійно вдосконалюватимуться та розширюватимуться для зручності користування ним та збільшення прозорості процесу проведення конкурсів та закриття вакансій.

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить