Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація

Вхід через акаунт соціальної мережі

РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

або пройдіть реєстрацію через соцмережу

Напомнить пароль
Избранное

· Вакцинальна кампанія від COVID-19 в Україні: перші результати

Вакцинальна кампанія від COVID-19 в Україні: перші результати

617
27 Лютого 2021
Леся Штойко
617
27 Лютого 2021
Леся Штойко

Минуло дві доби з того моменту, коли в Україні розпочалася кампанія з вакцинації від коронавірусу. Щеплення було отримано однією тисячею триста тридцяти восьми особами. В основній свої частині – це лікарі, які лікують пацієнтів з коронавірусом та військовослужбовці, що перебувають на території воєнного конфлікту на Сході України.

«Літак із вакцинами приземлився у вівторок, а вже в четвер у кожній з областей України, а також в зоні проведення Операції об’єднаних сил зроблено перші щеплення медикам, які рятують життя українців у ковідних лікарнях, та нашим військовослужбовцям, які захищають кордони країни», — було зазначено Ляшком.

З його повідомлення стало відомо, що станом на 25 лютого проведено одну тисячу сто сімдесят дев’ять щеплень від коронавірусу. З них: майже вісімсот чоловіків та триста вісімдесят сім жінок.
Першими отримали вакцини медпрацівники Черкаської, Тернопільської областей та міста Київ. У цих регіонах проведено по 90 щеплень. Черкащина стала першою областю України, де було зроблене щеплення. Його отримав лікар реанімаційного відділення Черкаської обласної лікарні Євген Горенко. Загалом, на Черкащині імунізовано сто сімдесят осіб.

Водночас в Україні за перші два дні проведення вакцинальної кампанії зареєстровано сім повідомлень про побічні реакції після введення вакцини. За повідомленням санітарного лікаря Ляшка всі ці випадки мають вираженість легкого ступеню.

В Україні очікується постачання півтора мільйона дозувань індійської вакцини вже до завершення березня. А також має надійти сто сімнадцять тисяч доз препарату для вакцинації від Pfizer/BioNTech у рамках COVAX- ініціативи.

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить