Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

VIII Міжнародна виставка медичного та оздоровчого туризму, Spa&Wellness - Healthcare Travel Expo

VIII Міжнародна виставка медичного та оздоровчого туризму, Spa&Wellness - Healthcare Travel Expo

1572
8 Мая 2019 16:18
1572
8 Мая 2019 16:18
11-12 червня 2019 року у виставковому центрі ACCO International відбудеться головний галузевий захід, який об'єднає лідерів медичного і оздоровчого туризму України, а також зарубіжжя. Виставка стане платформою для активної взаємодії та співпраці між гравцями ринку медичного туризму на професійному рівні. Насичена бізнес-програма заходів та В2В BUYERS MEETING відкриють нові горизонти для розвитку та просування медичних послуг на міжнародному та внутрішньому ринках.

У цьому році головним нововведенням виставки стане МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС МЕДИЧНОГО ТУРИЗМУ (IMTC) – унікальна платформа для обміну досвідом в лікуванні багатьох захворювань між зарубіжними та вітчизняними медичними центрами та клініками. Це місце зустрічі і активної взаємодії гравців ринку медичного туризму, це нові можливості розвитку і просування медичних послуг в Україні і за кордоном.

Організатори заходу: компанія LMT, MPE (Medical Professional Events)

Співорганізатор та Ексклюзивний Міжнародний Партнер: Empati Group

За сприяння Української Асоціації Медичного Туризму

Офіційна підтримка: Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму, Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, Міністерства охорони здоров'я України, Національної академії медичних наук України, НМАПО імені П. Л. Шупика

Генеральний інформаційний партнер: IMTJ.

Експозиційна частина виставки буде представлена колективними стендами Австрії, Угорщини, Грузії, Індії, Латвії, Литви, Польщі, Словаччини, Туреччини, Фінляндії, Чехії, Південної Кореї, а також представниками багатьох інших країн.

Новітні медичні технології та інноваційні розробки лікування пацієнтів продемонструють провідні українські та зарубіжні медичні центри.

РОЗДІЛИ ВИСТАВКИ:

1. ВИЇЗНИЙ МЕДИЧНИЙ ТУРИЗМ
Учасники: міністерства, посольства, відомства; зарубіжні медичні центри, приватні клініки; центри кардіології та кардіохірургії; онкологічні центри; центри ортопедії і травматології; офтальмологічні клініки; центри гінекології та акушерства; центри медичної реабілітації; агентства медичного туризму; зарубіжні медичні асоціації, медичні кластери.

2. В'ЇЗНИЙ МЕДИЧНИЙ ТУРИЗМ
Учасники: державні органи; українські медичні центри, приватні клініки; центри репродуктивної медицини; стоматологічні центри; клініки офтальмології; центри естетичної медицини, косметології; клініки пластичної хірургії; агентства медичного туризму; медичні асоціації.

3. ОЗДОРОВЧИЙ ТУРИЗМ
Учасники: санаторії, термальні курорти України та зарубіжжя; SPA і Wellness-центри.

4. СУПУТНІ ПОСЛУГИ
Учасники: авіа та транспортні компанії; туроператори і турагентства; страхові компанії; юридичні компанії; банки і фінансові установи; консалтингові та маркетингові компанії; спеціалізовані ЗМІ.

5. Медицина-Demo Zone
Учасники: IT-послуги для медичних установ; виробники обладнання та витратних матеріалів для стоматологічної галузі; репродуктивних клінік; акушерсько-гінекологічних клінік, центрів офтальмології; косметологічних центрів і клінік естетичної медицини; центрів пластичної хірургії; лазери, обладнання для ортопедії, реабілітації.

НАПРЯМИ КОНГРЕСУ (IMTC) *

  • ВИЇЗНИЙ МЕДИЧНИЙ ТУРИЗМ
  • В'ЇЗНИЙ МЕДИЧНИЙ ТУРИЗМ
  • ОЗДОРОВЧИЙ ТУРИЗМ
  • СУЧАСНІ СТАНДАРТИ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ
  • ЗАХОДИ З НОВИХ ДОСЯГНЕНЬ І ОБМІНУ ДОСВІДОМ ЗАКОРДОННИХ І ВІТЧИЗНЯНИХ КЛІНІК У ЛІКУВАННІ ЗАХВОРЮВАНЬ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ: ОНКОЛОГІЯ, ОФТАЛЬМОЛОГІЯ, ХІРУРГІЯ, СТОМАТОЛОГІЯ, ЕСТЕТИЧНА МЕДИЦИНА, КАРДІОЛОГІЯ, РЕПРОДУКТИВНА МЕДИЦИНА ТА БАГАТЬОХ ІНШИХ
* Кількість заходів для лікарів-фахівців буде збільшуватися з урахуванням побажань зарубіжних і вітчизняних компаній - експонентів.

11 і 12 червня в рамках виставки відбудеться В2В BUYERS MEETING – безкоштовна програма зустрічей B2B для зареєстрованих учасників виставки з байєрами медичного туризму Європи, СНД і України.

Розширюйте географію своїх можливостей, знайомлячись з ключовими гравцями ринку, зацікавленими у співпраці саме з ВАМИ.

Вхід на виставку – вільний, за умови попередньої реєстрації. http://www.htexpo.com.ua/poluchit-priglasitelnyy

Чекаємо на Вас 11-12 червня 2019 року у виставковому центрі ACCO International Expo Center (Україна, Київ, пр-т Перемоги, 40-Б, ст. метро «Шулявська», парк ім. О.С. Пушкіна)

Додаткова інформація


З питань участі у виставці:                З питань участі в Конгресі:              
Тел .: +380 (44) 206-10-15                      Тел.: +380 (44) 526-92-91
Моб .: +38 (097) 720-64-40                     Моб. +380 (67) 770-32-36
E-mail: [email protected]                    +380 (95) 858-30-96
                                                                 E-mail: [email protected]

WWW.HTEXPO.COM.UA

Нашли ошибку? Выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl + Enter

Для публикации на сайте введите имя и email

Комментарии

Рекомендуемые клиники
Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить