Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· Як отримати безоплатну допомогу людям з психіатричними захворюваннями?

Як отримати безоплатну допомогу людям з психіатричними захворюваннями?

1421
27 Червня 2022 12:03
Наталья Холявицкая
1421
27 Червня 2022 12:03
Наталья Холявицкая

Наразі Програма медичних гарантій-2022 фінансується на 100% - медзаклади надають усі послуги, які були заплановані на цей рік. Пацієнти з психіатричними захворюваннями можуть отримувати безоплатну медичну допомогу у тому ж обсязі, що й до війни. Навіть якщо вони переїхали.

Якщо пацієнт змінив місце проживання, він може спостерігатись у психіатра амбулаторно за новим місцем перебування. Адресу найближчого закладу, який має договір з НСЗУ за відповідним переліком послуг, нададуть в контакт-центрі за номером 16-77. Перед зверненням в заклад, який надає послуги за амбулаторним пакетом, варто зателефонувати та спитати, чи працює в ньому психіатр. Направлення при зверненні до психіатра не потрібне.

Психіатр призначає необхідні дослідження, встановлює діагноз та складає план лікування.

За направленням психіатра, дитячого психіатра або сімейного лікаря, психіатричну допомогу також можна отримати у мобільної команди. Такі команди працюють при психіатричних стаціонарах та виїжджають до пацієнта за місцем його перебування. Отримати контакти лікарень, де працюють мобільні психіатричні команди, можна в контакт-центрі НСЗУ.

Безоплатними для пацієнтів будуть такі медичні послуги:

  • психіатричний огляд та допомога;

  • індивідуальний план лікування і реабілітації - із залученням самого пацієнта або його законного представника;

  • проведення необхідних психодіагностичних тестів в динаміці;

  • контроль за станом пацієнта, амбулаторні візити до одужання або стійкої ремісії.

Мобільні команди працюють лише з тими пацієнтами, у яких немає гострого перебігу хвороби. Якщо пацієнту потрібне лікування у стаціонарі, воно також безоплатне і покривається Програмою медгарантій. Направлення лікаря для цього необовʼязкове. Підставою для безоплатної стаціонарної психіатричної допомоги є в тому числі самозвернення, доставлення бригадою швидкої чи направлення від лікаря.

НСЗУ оплачує медичним закладам необхідні для пацієнтів препарати, консультації та дослідження, а також супровід лікарів та медсестер і харчування в стаціонарі.

Крім того, відмічається, що пацієнти з розладами психіки та поведінки можуть отримати необхідні препарати безоплатно або з невеликою доплатою за програмою “Доступні ліки”. Рецепт на такі ліки виписує психіатр. Отримати препарати можна у понад 11 тисячах аптечних закладах країни. Адреси та контакти аптек, що працюють з НСЗУ за відповідним договором, також можна дізнатись за номером 16-77.

Важливо не переривати лікування самостійно та слідкувати за тим, щоб пацієнти отримували медичну допомогу вчасно та за рекомендаціями лікаря. Це дуже важливо для досягнення результатів.

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить