Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· Як пацієнтам перевірити доступність медпослуг у медичному закладі?

Як пацієнтам перевірити доступність медпослуг у медичному закладі?

267
28 Лютого 2024 20:29
Наталья Холявицкая
267
28 Лютого 2024 20:29
Наталья Холявицкая

МОЗ нагадує, що кожен дорослий чи маленький пацієнт у медичному закладі має право на належну якість медичної допомоги. Якщо пацієнт потрапив до медичного закладу вперше, варто переконатися, що він має ліцензію на медичну практику, зокрема, на ту спеціальність, за якою він отримуватимете допомогу.

Наголошується, що всі надавачі послуг у сфері охорони здоровʼя повинні мати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики та відповідати вимогам ліцензійних умов на провадження такої діяльності.

Далі детальніше:

Медичний заклад чи фізична особа-підприємець, яка отримала ліцензію на медичну практику, зобовʼязані: 

  • розмістити біля входу до медзакладу (або його підрозділу) вивіску або інформаційну табличку із зазначенням найменування закладу охорони здоров’я та юридичної особи,

  • фізична особа-підприємець – вивіску або інформаційну табличку із зазначенням прізвища, імені, по батькові ліцензіата та переліку медичних спеціальностей, за якими провадиться медична практика; 

  • забезпечити умови для вільного доступу людей з інвалідністю.

У доступному для споживача місці має бути розміщена копія отриманої ліцензії та/або витягу з Ліцензійного реєстру МОЗ із медичної практики із зазначенням переліку спеціальностей, за якими провадиться медична практика та адреса провадження.

Також мають бути чітко вказаними режимами роботи, інформація про медпрацівників із зазначенням прізвища, імені, по батькові, посади, а також документ, що підтверджує наявність кваліфікаційної категорії, перелік медичних послуг із зазначенням їх вартості відповідно до заявлених спеціальностей і видів медичної допомоги. Окрім того, за наявності мають бути розміщені копії акредитаційних сертифікатів.

Щодо надання меддопомоги дітям, то відмічається, що спеціалізована медична допомога їм надається лікарями дитячого профілю (наприклад, дитячий хірург, дитячий стоматолог, дитячий анестезіолог тощо). Відповідність кваліфікації лікарів підтверджується дипломом, сертифікатом лікаря-спеціаліста та/або посвідченням про кваліфікаційну категорію. 

Кожен заклад охорони здоров’я, що отримав ліцензію на медичну практику, декларує свою відповідність встановленим законодавством вимогам, зокрема наявність:

  • лікарів та медичних сестер/медбратів відповідної кваліфікації; 

  • стандартів або клінічних протоколів; 

  • безпечних умов для перебування пацієнтів (доступність до будівель, облаштовані кабінети, палати, сховища тощо); 

  • облаштованих кабінетів згідно з табелями оснащення відповідним медичним обладнанням; 

  • лікарських засобів та медичних виробів тощо.

Ліцензіат зобов’язаний надавати якісну та своєчасну медичну допомогу та медичні послуги пацієнтам.

Також медзаклад має надавати пацієнту (законному представнику) в доступній формі інформацію про стан його здоров’я, мету здійснення запропонованих досліджень і лікувальних заходів, прогноз можливого розвитку захворювання, у тому числі наявність ризику для життя і здоров’я.

Важливим є гарантування збереження лікарської таємниці. Крім того, медзаклад має здійснювати медичне втручання після отримання згоди пацієнта чи його законного представника на медичне втручання. Згода не потрібна лише у разі наявності ознак прямої загрози життю пацієнта за умови неможливості отримання з об’єктивних причин згоди на таке втручання.

Міністерство охорони здоровʼя закликає звернутися по медичну допомогу лише до ліцензованих медичних закладів. У випадку неналежних дій чи порушення прав пацієнта, звертайтесь на гарячу лінію місцевих органів виконавчої влади або на контакт-центр МОЗ – 0 800 60 20 19.

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить