Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· За цей епідсезон коронавірус вбив більше українців, ніж грип

За цей епідсезон коронавірус вбив більше українців, ніж грип

680
03 Квітня 2024 15:26
680
03 Квітня 2024 15:26

Зі скасуванням пандемії, коронавірус перестали сприймати як небезпечну хворобу. Така легковажність вилилася у сумну статистику: за епідсезон 2023-2024 рр. в Україні від коронавірусу померло в 13 разів більше хворих, ніж від грипу. 

За даними МОЗ, з жовтня по березень на грип та ГРВІ перехворіло 3,4 млн громадян, тобто кожен десятий українець. А на коронавірус 145,5 тисяч. Грип забрав життя 61 людини, а від коронавірусу померло 793, з яких четверо дітей. Зрозуміло, що в  реальності хворих і жертв більше.

На думку інфекціоністки та очільниці Центру інфекційних уражень нервової системи Олени Панасюк, люди дійсно стали менше хворіти на COVID-19. Однак непропорційно висока смертність коронавірусу залишає його у групі небезпечних хвороб. «Щеплення є найкращим захистом, – нагадує Олена Панасюк. – Адже вакциновані мають мінімальний ризик розвитку ускладнень та летальності». Та статистика МОЗ показує, що українці не поспішають вакцинуватися.

В Україні діє Протокол лікування COVID-19, затверджений МОЗ, де зазначено, що робити при легкому та середньому та тяжкому станах захворювання. Якщо стисло, то його суть полягає у двох призначеннях: полегшити симптоми (гарячка, нежить, біль у горлі, кашель тощо) і пригальмувати  розмноження вірусів в організмі – з цим справляються противірусні препарати прямої дії. Таким чином є ймовірність пришвидшити одужання, зменшити ризик розвитку ускладнень та смертності.

Олена Панасюк підкреслює, дітям під час захворювання вкрай небезпечно давати «дорослі» противірусні, що мають імуномодулюючий ефект – вони несуть ризик виникнення рефрактерності (паралічу) імунної системи. 

Наразі навіть серед дитячих форм противірусних препаратів тільки сироп Флавовір.перевірений на ризик виникнення рефрактерності імунної системи. Тому його дозволено дітям від народження для лікування і профілактики коронавірусної хвороби, а також грипу і ГРВІ. Флавовір містить флавоноїди – біологічно активні речовини рослинного походження, що блокують розмноження вірусів. Діюча речовина сиропу – рідкий екстракт протефлазід – довела свою ефективну дію проти вірусів у доклінічних дослідженнях.

Є дані, що під час пандемії дитячий сироп Флавовір використовували в Інституті педіатрії, акушерства та гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМНУ для профілактики COVID-19 у новонароджених. За пів року профілактичного прийому серед 170 новонароджених не було зареєстровано жодного випадку захворювання на COVID-19 та ГРВІ.

Отже, поки коронавірус не відступив, за появи перших ознак хвороби, не треба займатися самолікуванням. Своєчасне звернення до лікаря та перевірений противірусний засіб бережуть здоров’я, а інколи і життя.

Флавовір є безрецептурним лікарським засобом, відпускаються без рецепту. Призначений для людей різних вікових груп, зокрема дозволений вагітним жінкам і дітям від народження.Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі

Рекомендовані клініки
Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить