Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

Закарпатські лікарі роблять складні операції з ендопротезування аорти

Закарпатські лікарі роблять складні операції з ендопротезування аорти

1114
12 Июня 2019 10:15
Ольга Куприянова
1114
12 Июня 2019 10:15
Ольга Куприянова

На Закарпатті почали активно розвивати такий важливий напрямок кардіохірургії, як ендопротезування аорти. Завдяки цьому лікувати складну судинну патологію стало простіше, а післяопераційні ризики для пацієнтів суттєво зменшилися. Про це повідомляє МОЗ на своєму офіційному сайті.

Вперше подібне оперативне втручання було проведено в обласному кардіодиспансері в Ужгороді в січні 2019 року. Такі операції є доволі складними, оскільки потребують застосування знань та навичок лікарів різних спеціалізацій одночасно: кардіохірургів, ендоваскулярних хірургів та рентген-хірургів. Крім того, проведення подібних операцій неможливе без першокласного сучасного обладнання, зокрема – без ангіографічної системи. Обласний кардіодиспансер в Ужгороді отримав необхідне обладнання завдяки спільному проекту МОЗ та Світового банку.

Ендопротезування аорти – актуальна операція, яка необхідна для пацієнтів з травмами аорти після, наприклад, ДТП. Це дуже важкі травми, шанс вижити після яких є лише у 5-10% пацієнтів. Тож розвиток мережі сучасних кардіоцентрів з новітнім обладнанням та провідними фахівцями є пріоритетним для галузі охорони здоров’я країни.

Операція з ендопротезування аорти передбачає підбір хворому індивідуального протезу. Це дуже складно, оскільки треба враховувати такі показники, як розмір, діаметр, довжина протезу тощо. Якщо раніше операції з ендопротезування аорти були дуже травматичними і небезпечними для життя, то зараз, завдяки використанню мініінвазивних технологій, все змінилося.

Нашли ошибку? Выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl + Enter

Для публикации на сайте введите имя и email

Комментарии

Рекомендуемые клиники
Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить