Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

Завершився Перший медично-фармацевтичний форум Україна-Куба
11 Декабря 2018 14:52
313

Завершився Перший медично-фармацевтичний форум Україна-Куба

11 Декабря 2018 14:52
313
10 грудня 2018 року в приміщенні Торгово-промислової плати України пройшов Перший медично-фармацевтичний форум Україна-Куба. В центрі заходу опинилася бізнес-делегація Республіки Куба, до складу якої увійшли організації охорони здоров’я, виробники фармацевтичних та біологічних препаратів.

За присутності повіреної у справах Республіки Куба в Україні пані Натачі Діас Агілери та заступника міністра охорони здоров’я України Романа Ілика говорили про можливості економічної співпраці між двома країнами. Найчастіше пропозиції кубинської делегації зосереджувалися навколо розвитку медичного туризму, а також ринку лікарських засобів.

Україна і Куба: які маємо перспективи співробітництва в медицині?


З вітальним словом до присутніх звернувся президент ТТП України Геннадій Чижиков. Він з прикрістю зазначив, що п’ять років тому обсяг товарообігу між Україною і Кубою складав лишень 140 млн дол. США і наразі зменшився ще вдесятеро. З іншої сторони, за підрахунками Геннадія Чижова, місткість нашого ринку для українсько-кубинської співпраці в сферах медицини, фармації і біотехнологій може складати 2 млрд доларів.

Висловила сподівання на плідну співпрацю між двома країнами і тимчасова повірена у справах Республіки Куба в Україні пані Натача Діас Агілера. Серед іншого вона розповіла присутнім про ті процеси, які наразі відбуваються в кубинському суспільстві, про те, які кроки робить республіка в напрямку розвитку економіки і залучення іноземних інвестицій.

Заступник міністра охорони здоров’я Роман Ілик у своїй промові запевнив, що має уявлення про те, що відбувається в Кубі. Він акцентував увагу на спроможність вітчизняної фармакологічної галузі, яку характеризував наступним чином: 127 фармпідприємств, GMP сертифіковані, орієнтовані на експорт, готові до співпраці. Роман Ілик запропонував кубинській делегації поділитися досвідом, який зараз набуває Україна через реформування сфери охорони здоров’я. На його думку, після реформування систем вторинної і високоспеціалізованої медичної допомоги у 2020, Україна стане особливо привабливою країною для залучення інвестицій в охорону здоров'я і для розвитку медичного страхування.

Після цього до роботи Першого медично-фармацевтичного форуму Україна-Куба долучилися начальник відділу країн Карибського басейну МЗС України Володимир Красільчук і віце-президент Національної медичної академії України, академік Микола Тронько. Останній спікер високо оцінив науково-дослідний потенціал Куби в сфері розвитку біотехнологій.

Ліки, біотехнології, медичний туризм — можливі напрямки співпраці


У другому блоці доповідей медично-фармацевтичного форуму брали участь представники бізнес-делегацій від кубинської і української сторін. Цікавими, як з точки зору досвіду, так і можливостей співпраці, були презентації доктора Іданії Кабаллеро Торрес («BioCubaFarma») і доктора Терези Ното Феррандез (Central Clinic «Gira Garсia»).

Представник промислової групи «BioCubaFarma» пояснила, як працює кубинська модель галузі. Так, компанії групи, яка об'єднує всі підприємства фармації, медичних засобів і біологічних препаратів, розпочинали свою діяльність в 80-х минулого століття як науково-дослідні центри. Це пояснює присутність унікальних успішних розробок — насамперед Іданія Кабаллеро Торрес зазначила препарати для лікування діабетичної стопи — попри те, що «BioCubaFarma» не може охопити увесь ринок Куби.

На підприємствах «BioCubaFarma» залучені близько 20 тисяч працівників. Їхній асортимент складає майже 800 препаратів, які експортуються у сорок країн світу. І це лишень 6% лікарських засобів, яких потребує кубинська система охорони здоров'я. Таким чином, фармакологічний ринок Республіки Куби залишається відкритим і для українських виробників ліків, і для потенційних інвесторів, яким пропонують широкі податкові пільги.

І на завершення декілька слів про кубинський досвід в царині медичного туризму. Про це розповідала Тереза Ното Феррандез (Central Clinic «Gira Gsrsia»). Зокрема про те, чому іноземці залюбки отримують медичні послуги в Гавані. Насамперед через демократичну вартість, коли говорити, скажімо, про стоматологію. Але, за словами спікера, мають кубинські клініки й особливий світовий авторитет. Наприклад, в лікуванні раку легень.
Для публикации на сайте введите имя и email

Оставьте комментарий:

Комментарии

Рекомендуемые клиники