Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

Здорове харчування захищає нирки від хвороб

Здорове харчування захищає нирки від хвороб

1655
11 Мая 2019 10:06
Ольга Куприянова
1655
11 Мая 2019 10:06
Ольга Куприянова

Здорове харчування, а особливо вживання їжі рослинного походження, знижує ризик розвитку хвороб нирок. На це вказують результати американського дослідження, які були опубліковані ClinicalJournaloftheAmericanSocietyofNephrology.

Вчені дослідили харчові звички та функціонування нирок у 14686 людей, половина з яких були молодше 24 років. Виявилося, що люди, які їдять багато здорової рослинної їжі, на 14% рідше страждають від хвороб нирок, ніж люди, які рідко вживають овочі та фрукти.

До здорової рослинної їжі належать цільнозернові продукти, овочі, фрукти, горіхи, бобові, рослинні олії. Дуже корисно вживати зелень. А ось нездорову рослинну їжу краще вживати менше. До неї належить картопля, що містить крохмаль, соки, газовані та солодкі напої, солодощі. 

Найбільше, за результатами дослідження, страждають від ниркових патологій чоловіки, які ведуть малорухливий спосіб життя та вживають багато алкоголю.

Вчені зробили висновок, що вживання великої кількості овочів та фруктів дозволяє ниркам легше виводити токсини з організму, оскільки дана їжа містить менше кислоти у порівнянні, наприклад, з червоним м’ясом та іншими продуктами тваринного походження. Крім того, зазначається, що існує наступна тенденція: люди, які вживають здорову їжу, частіше ведуть здоровий спосіб житті. Вони займаються спортом, пам’ятають про важливість повноцінного сну, не зловживають алкоголем. Все це також позитивно позначається на нирках та здоров’ї в цілому.

Нашли ошибку? Выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl + Enter

Для публикации на сайте введите имя и email

Комментарии

Рекомендуемые клиники
Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить