Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

Жінка з пересадженою маткою народила здорову дитину
12 Апреля 2019 15:21
903

Жінка з пересадженою маткою народила здорову дитину

12 Апреля 2019 15:21
903

Мешканка Швеції, якій було проведено операцію з пересадки матки, народила здорового хлопчика шляхом кесаревого розтину, повідомляє Daily Mail. Дитина народилася на 36-му тижні вагітності з вагою 2,9 кг. Всі життєві показники малюка, за висновками лікарів, в нормі.

Операцію з пересадки матки даній породіллі провели у жовтні 2017 року. Вона була унікальна тим, що проводили її за допомогою робота-хірурга. Чому пацієнтка не мала матки, наразі невідомо: можливо, це була вроджена патологія, а може, цей орган було видалено через рак чи інше захворювання. Відомо лише, що в пацієнтки нормально функціонують яєчники, що давало їй шанс на зачаття через процедуру екстракорпорального запліднення у разі, якщо пересаджена матка успішно приживеться. Майже через рік після пересадки ембріон перенесли в матку і настала вагітність, яка нормально розвивалася.

Трансплантація матки – це поки доволі рідкісна операція. На неї наважуються жінки, які не можуть завагітніти, виносити і народити дитину через відсутність в себе матки. У жінки-донора видаляють цей здоровий орган, а пацієнтці його пересаджують.

Зараз у світі є усього 15 дітей, які народилися у жінок з пересадженими матками. Проте даний випадок є унікальним, адже вперше операцію по видаленню донорської матки та її пересадку здійснювали за допомогою робота-хірурга. Як повідомляє Daily Mail, і мати, і дитина почувають себе добре, пологи пройшли успішно.

Для публикации на сайте введите имя и email

Оставьте комментарий:

Комментарии