Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

Зміни в медицині України будуть відбуватися декілька років – Зоряна Скалецька

Зміни в медицині України будуть відбуватися декілька років – Зоряна Скалецька

232
14 Февраля 2020 15:30
Ольга Куприянова
232
14 Февраля 2020 15:30
Ольга Куприянова

1 квітня 2020 року стартує новий етап реалізації медичної реформи в Україні, який буде стосуватися вторинної та третинної ланки надання медичних послуг. Проте міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька не радить чекати дуже швидких змін. За її словами, 1 квітня настане переламний момент в реформі, але це буде лише початок змін, які триватимуть роками. Про це пані міністр розповіла в інтерв’ю 24 каналу.

Отже, 1 квітня Україна зробить рішучий крок назустріч зміні моделі охорони здоров’я. Відтепер лікарні будуть отримувати гроші за надані послуги, а не автоматичні медичні субвенції на їх утримання, як було раніше. У 2021 році планується виділення з бюджету ще більше коштів на медицину. Це дасть можливість лікарням розвиватися і піднімати зарплати працівникам, вважає пані міністр.

2020 рік буде переламним у питанні впровадження нової моделі фінансування лікарень. Для медустанови це змінює правила багатьох процесів. Для пацієнтів же це значить, що лікарні почнуть конкурувати між собою за них, а отже, за логікою, будуть більш якісно надавати послуги. За лікування інфарктів, інсультів, за пологи та неонатальну допомогу медичні установи будуть отримувати фінансування за підвищеним коефіцієнтом.

Звичайно, 2020 рік буде непростим для лікарень, оскільки в новій моделі фінансування та новій організації процесів варто розібратися. Проте, за умови грамотного керівництва та правильного розподілу коштів, все повинно нормально працювати. Чи будуть реальні зміни на краще, покаже час.

Нашли ошибку? Выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl + Enter

Для публикации на сайте введите имя и email

Комментарии

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить