Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація

Вхід через акаунт соціальної мережі

РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

або пройдіть реєстрацію через соцмережу

Напомнить пароль
Избранное

Зміни в медицині України будуть відбуватися декілька років – Зоряна Скалецька

Зміни в медицині України будуть відбуватися декілька років – Зоряна Скалецька

1638
14 Лютого 2020
Ольга Куприянова
1638
14 Лютого 2020
Ольга Куприянова

1 квітня 2020 року стартує новий етап реалізації медичної реформи в Україні, який буде стосуватися вторинної та третинної ланки надання медичних послуг. Проте міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька не радить чекати дуже швидких змін. За її словами, 1 квітня настане переламний момент в реформі, але це буде лише початок змін, які триватимуть роками. Про це пані міністр розповіла в інтерв’ю 24 каналу.

Отже, 1 квітня Україна зробить рішучий крок назустріч зміні моделі охорони здоров’я. Відтепер лікарні будуть отримувати гроші за надані послуги, а не автоматичні медичні субвенції на їх утримання, як було раніше. У 2021 році планується виділення з бюджету ще більше коштів на медицину. Це дасть можливість лікарням розвиватися і піднімати зарплати працівникам, вважає пані міністр.

2020 рік буде переламним у питанні впровадження нової моделі фінансування лікарень. Для медустанови це змінює правила багатьох процесів. Для пацієнтів же це значить, що лікарні почнуть конкурувати між собою за них, а отже, за логікою, будуть більш якісно надавати послуги. За лікування інфарктів, інсультів, за пологи та неонатальну допомогу медичні установи будуть отримувати фінансування за підвищеним коефіцієнтом.

Звичайно, 2020 рік буде непростим для лікарень, оскільки в новій моделі фінансування та новій організації процесів варто розібратися. Проте, за умови грамотного керівництва та правильного розподілу коштів, все повинно нормально працювати. Чи будуть реальні зміни на краще, покаже час.

Знайшли помилку? Виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter

Для публікації на сайті введіть ім'я та email

Коментарі

Рекомендовані клініки
Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить