Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация
Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· КНП БРР "Богуславська центральна районна лікарня"

КНП БРР "Богуславська центральна районна лікарня"

Больница
Акушерство, Кардиология, Терапия, Хирургия + 23 специализации Анестезиология, Гинекология, Детская стоматология, Лабораторная диагностика, Медицинская статистика, Наркология, Неврология, Оториноларингология (ЛОР), Офтальмология, Педиатрия, Проктология, Психиатрия, Реанимация, Рентгенология, Стоматология, Травматология, УЗ-диагностика, Урология, Фармакология, Фтизиатрия, Функциональная диагностика, Эндокринология, Эндоскопия
Украина, Богуслав, вулиця Івана Франка, 27 Украина, 09701, Київська область обл., Богуслав, вулиця Івана Франка, дом 27
 • Диагностика
 • Лечение
Парковка Парковка
Записаться к врачу
+
Уведомление

Форма успешно отправлена.
Наш администратор свяжется с Вами в ближайшее время для уточнения деталей,
а также времени и даты приема.
График работы:
Поліклініка: з 8:00 до 15:42 (понеділок-п'ятниця);
Стаціонар: цілодобово;
Адміністрація: з 08:00 до 17:00 (понеділок-п'ятниця, обідня перерва з 12:00 до 13:00).
Услуги

Услуги

411 услуг в клинике
Медичні огляди працівників певних категорій (49)
Профілактичні медичні огляди (20)
Лабораторні дослідження (30)
УЗД дослідження (49)
ЄКГ (1)
Консультаційні послуги (14)
Послуги, що надаються кабінетом ЛФК фізіотерапевтичного відділення (29)
Рентгенологічні методи дослідження (77)
Врачи

Врачи

47 врачей в клинике
Публикации

Статьи

Статьи отсутствуют.

о нас

О нас

Будівництво Богуславської лікарні розпочалося в 1890 році. В той час медицина Південно-Західного краю Російської імперії, в тому числі в Київської губернії, переходила до рук земства. Засновником земської медицини в Богуславському районі був лікар О. Шимановський, який згодом став професором-офтальмологом медичного факультету Київського університету. Після від’їзду до м. Києва його замінив лікар Гдешинський, при якому у 1890 році розпочалося та в 1900 році закінчилося будівництво лікарні. Територія Богуславської дільниці в ті часи складалася із земель Богуслава, Пустовітівської, Вільхівецької та Ісайківської волостей. Перед початком Першої світової війни населення району складало 65 тис. осіб, а в м. Богуславі – 15 тис.

Система надання медичної допомоги населенню була така: амбулаторна, стаціонарна, виїзна та термінова швидка. При цьому амбулаторна – безкоштовна.

У часи Першої світової війни в лікарні був розгорнутий табір для порарених. Після утвердження радянської влади почалося будівництво медицини профілактичної.

У часи Другої світової війни лікарня виконувала функції передової перев’язувального пункту під час окупації.

1945-1955 роки – медичним працівникам довелося багато працювати для ліквідації в районі масових інфекційних захворювань: висипного та черевного тифу, малярії, дифтерії. Завдяки наполегливій праці медичних працівників ситуація в районі в післявоєнний період поступово поліпшилався.

З 1955 по 1965 рокив Богуславі побудовано терапевтичний корпус та харчоблок. З 1965 по 1969 роки матеріальна база лікарні продовжувала змінюватися. Облаштовувалась територія. Всі відділення були переведені на на водяне опалення, проведена каналізація тощо. З 1968 по 1972 роки була споруджена типова трьохповерхова поліклініка на 500 відвідувань за зміну, господарський корпус: пральня, гараж, котельня. Побудований двохповерховий корпус для терапевтичного відділення. Районна лікарня розширилася до 175 ліжок.

Збільшилась кількість лікарів у районі, якщо у 1968 році їх було 52, то в 1971 році – 63 та 273 середні медичні працівники. Почався період розвитку спеціалізованої допомоги, прийом проводився за 19-ма спеціальностями, широко застосовувалися методи дослідження ЕКГ, біохімічні лабораторії тощо.

З 1969 року розпочалося будівництво п’ятиповерхового стаціонарного корпусу на 500 ліжко-днів та триповерхового корпусу поліклініки на 375 відвідувань за добу. В будівництві лікарні активно допомогали керівники району, установ, організацій Богуславщини.

У1983-1986 роках розпочався етап переходу з барачних приміщень у новий корпус, який розрахований на 500 ліжок, в ньому розмістилися відділення ЦРЛ. Продовжувалася зміцнюватися матеріальна база медичних закладів району.

У другій половині ХХ століття медицину в Богуславському районі очолювали головні лікарі: Кудряшов В.І., Живогляд М.І., Дорош Г.В., Негода В.В., Рябчун В.В.

З 1996 і до недавно головним лікарем Богуславської ЦРЛ був лікар-офтальмолог вищої категорії Шинкаренко Валентин Петрович. Охорона здоров’я району, зокрема й Центральна районна лікарня, пережила не найкращі часи, пов’язані з економічною кризою в державі. Адміністративний персонал, всі медичні працівники виявляють вміння, наполегливість для забезпечення відповідного рівня надання медичної допомоги населенню.

З грудня 2020 року директором закладу став Унгурян Сергій Іванович.

З 2013 року почалося реформування галузі охорони здоров’я, відбулось відокремлення екстренної медичної допомоги, первинної та вторинної медичної допомоги.

На даний час КНП БРР «Богуславська ЦРЛ», як вторинна ланка медичної допомоги, надає консультативну спеціалізовану, діагностичну та стаціонарну допомогу.

Амбулаторно-поліклінічна допомога :
 • консультативна поліклініка, на 345 відвідувань за зміну, працює 18 вузьких спеціалістів;
 • денний стаціонар на 25 ліжок. 
Стаціонарна допомога:
 • 6 відділень, загальна кількість профільних ліжок – 120; Із них -
 • терапевтичне відділення – 20 ліжок;
 • кардіологічне відділення – 20 ліжок;
 • інфекційне відділення – 5 ліжок;
 • об’єднане хірургічне відділення – 50 ліжок; в тому числі:  хірургічні – 23 ліжка; травматологічні – 7 ліжок; гінекологічні – 10 ліжок; отоларингологічні – 10 ліжок
 • реанімаційних – 6 ліжок.
 • офтальмологічне відділення - 10 ліжок
 • Пологове відділення - 15 ліжок
Допоміжні відділення та кабінети:
 • операційне відділення; 
 • паталогоанатомічне відділення; 
 • стерилізаційне відділення; 
 • фізіотерапевтичний кабінет; 
 • аптека. 
Діагностичні відділення та кабінети:
 • рентгенологічне відділення; 
 • клініко-діагностична лабораторія; 
 • ендоскопічний кабінет; 
 • кабінет функціональної діагностики; 
 • кабінет ультразвукової діагностики.

Контакты

Контакты

Телефон:
+380 4561 51130

Задать вопрос

Отзывы 4
Для публикации на сайте введите имя и email
Осталось символов - 1000

Отзывы о клинике

 • Правдива Ірина
  12 марта, 2023
  На тому тижні ми народили донечку! Це наша третя) Попередні дві народилися у Києві, звідки ми переїхали до Киданівки. Попри збентеженість з приводу того, що у Київських пологових будинках стільки всього є! - починаючи  з величезного переліку можливих медичних маніпуляцій і закінчуючи басеїном, - цього разу вирішила народжувати у Богуславському пологовому відділенні. Хочу сказати, що не треба думати, що за модними шпалерами з квіточками та безліччю пропозицій може бути впевненість, що все пройде якнайкраще, і молода матуся що пережила найважливіший і, мабуть, найскладніший момент у своєму житті, не лишиться сам на сам з цілою низкою складних та важливих, зовсім нових для неї випробуваннь. Таких як, наприклад, навчити дитину їсти, та навчитися годувати груддю, розібратися з доглядом за таким крихітним і безпомічним створінням, яке у всьому від тебе залежить, перебуваючи при цьому у знесиленому родовою діяльністю стані, та стрессі перед новим та ще невідомим. Тож мабуть, найважливіше у такий момент відчути міцну руку підтримки досвідчених працівників, небайдужих людей, що знаходяться на своєму місці, де опинилися за покликом душі, і розуміють наскільки важливою є їхня професійна допомога.
  Я відчуваю безмежну вдячність всьому лікарському складу, а особливо завідуючій  родового відділення - Розсохі Ларисі Петрівні, оскільки ця дієва людина з гострим розумом, та вправними рухами допомогла з'явитися маленькій Соломії на світ, в її досвідчених руках відчуваєш себе у безпеці. А одразу після народження Залізняк Юлія Степанівна дбайливо підхопила дитинку, як справжня мати для усіх малят, опікувалася нею весь час поки це було потрібно. Вона була уважною всю ніч і день до кожного звуку, що промовляла дитинка, не відпустила доки не нагодувала, оскільки набирання ваги є одним із найважливіших показників здорового стану дитини в перші дні. Постійно знаходилася поряд  і у будь-який момент була готова підхопити, порадити і підтримати. Щира подяка Вам! Навіть якщо це вже втретє, потрібен був час щоб адаптуватися, та згадати з якого боку підійти і як що робити. І завдяки уважній присутності чудових лікарів я змогла від усіх моментів цієї надважливої події отримати задоволення. Велике щире Дякую!
  Що до приміщення Богуславського пологового відділення, хочу сказати, що воно вражає охайністю та душевністю. Все зроблено дбайючи про те, щоб нове життя починалося з гармонії. Всі палати оздоблені ліжечками, пеленальними столами. Окрім батарей присутні, на всяк випадок, обігрівачі. Склопакети на вікнах не дають протягам жодного шансу, пропускаючи лише сонячне сяйво. Декілька пологових залів, операційна, та чудова затишна їдальня. Такий чудовий пологовий будинок і такі чудові працівники - це і є скарби Богуславщини!
 • Леонид
  30 июля, 2021
  Врач Мищенко Владимир Михайлович -увольняясь уничтожил медицинские книжки пациентов!!! Медсестры Ирина Григоровна сказала, нет книжки- все услуги теперь и для пенсионеров за деньги!!! Я думаю так руководство зарабатываете деньги!!!Да уж.
 • Олег Петрович
  03 апреля, 2021
  Почему нет ни одного фото врачей? И абсолютно никакой информации о COVID19. Что это за такой содержательный сайт. А часы приема специалистов? Как принимает кордиолог? Вообщем ужас а не клиника.
 • Степанов С
  01 октября, 2020
  Поміняти фотографії в галереї, бо зима
Медична плафторма ITMED
bool(false) bool(false) bool(true)