Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация
Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· Сучасна всеукраїнська лабораторія МедЛаб

Сучасна всеукраїнська лабораторія МедЛаб

29 сентября 2022
789
29 сентября 2022

Вибір медичної лабораторії – це відповідальна справа, адже від точності аналізів залежить встановлення діагнозу та своєчасне призначення ефективного лікування.

Лабораторія МедЛаб працює в Україні з 1998 року. Весь цей час вона активно розвивається, постійно оновлює своє обладнання та впроваджує нові послуги. 

Станом на 2022 рік в Україні налічується понад 100 філій МедЛабу. Усі вони відповідають найвищим стандартам якості та мають зручне розташування по всій країні. 

Висока якість аналізів 

На відміну від багатьох інших діагностичних центрів, МедЛаб має свою лабораторію та самостійно контролює якість і достовірність аналізів. 

Для обробки отриманого біоматеріалу використовується лише сертифіковане обладнання найкращих світових виробників, серед яких Siemens, Roche Diagnostics Intermational Ltd, Sysmex, Phadia AB та ін. 

Також лабораторія слідкує за якістю реагентів. Усі вони мають українську ліцензію та сертифікацію. Під час транспортування біоматеріалу завжди зберігається необхідний температурний режим. 

Проходячи дослідження у МедЛабі, ви можете бути впевненими в тому, що ваші аналізи не переплутають з іншими. Усі пробірки одразу після взяття біоматеріалу для аналізу маркуються унікальним штрих-кодом. 

Дані пацієнтів лабораторії є виключно конфіденційними, весь медичний персонал завжди дотримується лікарської таємниці. 

Робота під час війни 

24 лютого всі ми, українці, перебували у стані шоку, не знали, що робити і як жити далі. Багато приватних медичних закладів зачинились на довгий час, поставивши на паузу свою роботу, а деякі – досі не працюють. 

Лабораторія МедЛаб однією з найперших в Україні почала відкривати свої відділення після початку широкомасштабного вторгнення агресора. Вже 2 березня 2022 року знов почали працювати пункти забору біоматеріалу в м. Тернопіль, а незабаром лабораторія почала відновлювати роботу на всій неокупованій території України. 

Завдяки такій злагодженій роботі українці отримали доступ до якісного медичного обстеження, адже з початком війни хвороби нікуди не зникли. У цей непростий для країни час якість лабораторних аналізів підтримується на найвищому рівні. 

Навіть під час війни МедЛаб продовжує відкривати нові відділення, наприклад влітку з’явились нові сучасні пункти забору біоматеріалу у місті Борисполі та на Волині. 

Доступні ціни 

Всеукраїнська лабораторія МедЛаб дотримується доступної цінової політики. Для пенсіонерів і дітей у певні дні тижня діє знижка 15%. Також ви можете заощадити 10%, зробивши онлайн запис на сайті. 

На сайті постійно з’являються цікаві акційні пропозиції на популярні лабораторні дослідження. 

Зручність та комфорт 

Усі лабораторні дослідження у МедЛабі проводяться максимально швидко. Про готовність аналізів пацієнти дізнаються через СМС-сповіщення. Ви самі можете обирати, яким способом вам буде зручно отримати готові результати. 

Це можна зробити: 

  • в будь-якому відділенні МедЛабу;
  • онлайн на сайті, в особистому кабінеті користувача;
  • на електронну пошту (для цього необхідно вказати свій e-mail на рецепції);
  • замовивши кур'єрську доставку результатів досліджень.

Також ви можете отримати результати аналізів англійською мовою. Це особливо актуально у разі планування подальшого лікування за кордоном, або якщо треба зробити тест на коронавірус для виїзду з України. 

Високий професіоналізм 

Всеукраїнська лабораторія МедЛаб зібрала дійсно круту та професіональну команду медичних працівників. Перед запланованим дослідженням кожен пацієнт може отримати медичну консультацію щодо запланованої маніпуляції, дізнатися про особливості її проведення та правила підготовки до неї.

Взяття матеріалу для лабораторного дослідження проводиться максимально швидко та безболісно, в комфортних для пацієнта умовах. 

Медсестри лабораторії беруть аналізи навіть у новонароджених малюків. Взяття крові у дітей проводиться висококваліфікованими медсестрами. Після проведеної маніпуляції на кожну дитину чекає невеликий подарунок: “Іменна грамота про хоробрість”. 

Весь персонал МедЛабу старанно дотримується правил асептики та антисептики, використовує одноразові стерильні інструменти. 

Чи обов'язково записуватись на аналізи? 

Для проведення дослідження попередній запис не є обов’язковим. Ви можете завітати до будь-якого відділення лабораторії у робочий час та здати аналізи у порядку “живої черги”. 

Для економії свого часу можна записатися на аналізи онлайн на сайті або подзвонивши на гарячу лінію. 

Домога ВСУ

З самого початку війни всеукраїнська лабораторія МедЛаб активно допомагає нашій армії фінансово. Частина прибутку регулярно відправляється на потреби ВСУ. 

Також кожен охочий може зробити свій внесок прямо на сайті лабораторії через активне посилання.

Не пропустите интересное!

Подписывайтесь на наши каналы: читайте новости медицины и покупайте медтехнику по оптовым ценам!

Для публикации на сайте введите имя и email
Осталось символов - 1000

Комментарии