Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация
Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· ВПЛИВ ВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ НА СТАН ВОЛОССЯ

ВПЛИВ ВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ НА СТАН ВОЛОССЯ

19 января 2024
388

З приходом холодів та підвищеної вологості пік захворюваності на вірусні інфекції зростає. Перелік цих хвороб дуже широкий – COVID, ГРВІ, грип, бронхіт, тонзиліт, кір, епідемічний паротит («свинка»), краснуха, «герпес».

Часто після перенесеного вірусного захворювання, внаслідок неправильного застосування протизастудних ліків, зловживання антибіотиками наше волосся починає ПОСИЛЕНО ВИПАДАТИ, втрачає свій блиск, стає тонким і неживим. Випадіння відбувається рівномірно по всій площі голови, без вогнищевих уражень та явних лисин. Таке випадіння волосся має назву ІНФЕКЦІЙНА АЛОПЕЦІЯ та відноситься до класу ДИФУЗНОЇ АЛОПЕЦІЇ. Вона може проявлятися як у чоловіків, так і жінок через 2-3 місяці після перенесеної хвороби.

ЧОМУ так відбувається? ПРИЧИН достатньо багато:

1️⃣  Під час хвороби всі ресурси організм кидає на відновлення або боротьбу з хворобою. Отже, повноцінний ріст волосся  просто не в пріоритеті

2️⃣  Будь-яка вірусна інфекція перебігає з явищами інтоксикації, що впливає на волосяну цибулину – більшість волосся (до 50%) передчасно завершує свою фазу росту та переходить до стадії випадіння

3️⃣  Підвищена температура

4️⃣  Медикаментозна терапія, спрямована на боротьбу з вірусом, токсично діє на організм (антикоагулянти, антибіотики, парацетамол, імунодепресанти, імуномодулятори, нестероїдні протизапальні препарати, гормони)

5️⃣  Стрес, який переживає організм під час імунного захисту від чужорідних агентів-вірусу

6️⃣  Судинні порушенні, «Густа» кров, ішемія та зниження кисню в крові сприяє погіршенню кровопостачання судин шкіри голови та волосяного фолікула

7️⃣  Порушення харчування та втрата великої кількості вітамінів і мікроелементів на боротьбу з вірусом.

ЩО РОБИТИ щоб ЗУПИНИТИ ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ?

Зазвичай, якщо хвороба не була занадто агресивною, втрата волосся має бути нетривалою – до 2 місяців і завершитися самостійно. Однак, якщо перебіг захворювання супроводжувався високою температурою та загостренням хронічних хвороб, ІГНОРУВАТИ проблему із втратою волосся не варто. Є сенс звернутися за консультацією до фахівця та обстежитися.

Трихологи постійно наголошують, що ЛІКУВАННЯ ВОЛОССЯ – це ДОВГОТРИВАЛИЙ ПРОЦЕС, особливо після перенесеної інфекції чи інших захворювань, адже виснаження організму як цілісної структури збільшує час відновлення здорового функціонування волосся. АЛЕ якщо приділити ВОЛОССЮ належну увагу можна прискорити процес ВІДНОВЛЕННЯ.

Лікарі медичного центру Трихології та Дерматології MEDIC HAIR разом з науковцями всесвітньо відомої компанії TRICHOMEDIC LABS S.L (Іспанія) розробили лікувально-профілактичну програму для відновлення волосяного покриву після перенесеної вірусної інфекції.

До програми входять:

 1. Капілярна маска MEDIC HAIR N17 DERMO CAPILLARY MASK – це інноваційна формула, яка допоможе в один крок вирішити всі проблеми з волоссям та шкірою голови.

Капілярна маска MEDIC HAIR N17 DERMO CAPILLARY MASK є незамінним натуральним ексфоліантом, що м'яко видаляє відмерлі клітини, а також глибоко очищає протоки сальної залози, полегшуючи доступ кисню та поживним речовинам до волосяних фолікулів.

Унікальний состав MEDIC HAIR N17 DERMO CAPILLARY MASK, який складається з незамінних амінокислот, антиоксидантного комплексу (вітаміни А, С, Е, К),  вітамінів групи В (В1,В2,В3, В5, В6,В8,В12, Біотин, Фолієва кислота) та олігоелементів (Ca, Mg, Cu, K, Mn, Fe, Zn)

 • сприяє стимуляції росту волосся
 • збільшенню товщини стрижня
 • об'єму та міцності волосся.
 1. Шампунь MEDIC HAIR N16 PREVENTION HAIR LOSS SHAMPOO або Шампунь MEDIC HAIR N13 HAIR NUTRIENTS ROYAL JELLY SHAMPOO

Ці шампуні – це не просто звичайний засіб для волосся. Це потужна суміш найкращих природних інгредієнтів, що робить їх натуральними шампунями для запобігання випадінню волосся. Вони збагачені елементами, які зміцнюють волосяні фолікули, зменшують випадіння та стимулюють ріст нового волосся.

До складу шампуню MEDIC HAIR N16 PREVENTION HAIR LOSS SHAMPOO входять найважливіші вітаміни (PP, H, Н1, F, A, E, С, В1, В2, В5, В6, В8, В9, В12), незамінні амінокислоти та олігоелементи (Ca, Mg, Cu, K, Mn, Fe, Zn), рослинні екстракти та протеїни.

Збалансований насичений склад MEDIC HAIR N13 HAIR NUTRIENTS ROYAL JELLY SHAMPOO – це композиція сахаридів, білків та ліпідів; вітаміни групи В (В1,В2,В3,В4,В5,В6,В7,В8,В9,В12,В15); ацетилхолін; вітамін D; антиоксидантний комплекс – вітаміни А, С, E, К; амінокислоти  та оліго елементи (Залізо, Кальцій, Магній, Мідь, Калій, Марганець, Сірка, Літій, Селен, та Цинк)

Рідкісні за своїм застосуванням у косметичних засобах вітаміни Н1 (ПАБК) та F роблять шампуні УНІКАЛЬНИМИ у галузі засобів, спрямованих на лікування алопеції та її профілактику.

 • Вітамін Н1 (ПАБК) активізує ріст волосся, зміцнює, підтримує його натуральний колір і перешкоджає передчасному посивінню.
 • Вітамін F стабілізує випадіння волосся, зберігає гідро ліпідний баланс шкіри голови та волосся.
 1. Лікувальний лосьйон MEDIC HAIR N01 Dx2 DIXIDOX AMINOPYRIMIDINE TREATMENT - ідеальне вирішення проблеми раптового та сильного випадіння волосся! Цей інтенсивний засіб зупиняє випадіння за 10 днів та відновлює волосся у 93% випадків.

Лікувальний засіб MEDIC HAIR N01 Dx2 DIXIDOX AMINOPYRIMIDINE TREATMENT включає останні досягнення у дослідженні волосся. Його формула містить вітаміни групи B (В1, В2, В3, В5, В6, В8, В9, В12, H), антиоксидантний комплекс – А,С,Е,К та оліго елементи (Ca, Mg, Cu, K, Mn, Fe, Zn), ензими та амінокислоти, разом з новітніми відновлюючими та енергізуючими активаторами для волосся – CEGABA та Inosine.

Склад засобу доповнений себо регулюючими компонентами, тому особливо рекомендований у разі випадіння волосся на фоні підвищеної активності сальної залози.

 1. Крем-кондиціонер MEDIC HAIR N09 TRIPLE ACTION CONDITIONER – спеціальний засіб для догляду за волоссям після миття - екстра інтенсивний крем-кондиціонер з потрійним трихологічним ефектом, який повністю відновлює стрижень волосся, згладжуючи та закриваючи кожну лусочку, покращує його текстуру та забезпечує міцність, а також знімає статичну напругу з волосся, що є однією з причин випадіння.

Крем-кондиціонер оживляє коріння волосся завдяки високому вмісту екстракта пивних дріжджів (2%), трихопептидам, ферментам та олігоелементам (Ca,Mg,Cu,K,Zn,Mn,Fe).

Завдяки полівітамінному комплексу, що складається з вітамінів групи В (В1, В2, В3 (РР), В5, В6, В8, В12, Біотин, Фолієва кислота), антиоксидантного комплексу – вітаміни А,С,Е,К та незамінним амінокислотам MEDIC HAIR N09 TRIPLE ACTION CONDITIONER

 • має виражену відновлювальну дію
 • сприяє відновленню волосся під час випадіння
 • надає волоссю чарівний блиск, прозорість, шовковистість
 • ефективно бореться с заплутаним волоссям
 • повертає волоссю здоровий вигляд та об’єм.

Мікроелементи, такі як залізо, мідь, магній, калій, кальцій та цинк сприяють активному росту волосся та його зміцненню.

         Програма допоможе в короткі терміни:

 1. Стабілізувати випадіння волосся
 2. Усунути запальні процеси на шкірі голови
 3. Відновити цикли роботи волосяного фолікула
 4. Стимуляції зростання нового здорового волосся.

Цей комплекс косметичних засобів також допоможе в профілактиці випадіння волосся та попередить порушення роботи волосяних фолікулів під час захворювання.

Також, не забувайте про

 • збалансоване здорове харчування, збагачене вітамінами, жирними кислотами та волокнами. Особливо після перенесеного захворювання варто відновити депо вітамінів та мікроелементів у організмі.
 • додаткове вживання вітамінів. До цього пункту варто віднестись серйозніше та проконсультуватись з лікуючим лікарем. Пройти діагностику на дефіцит вітамінів та вживати їх після призначення лікаря. Самопризначення не завжди дає хороший результат, а навіть може і нашкодити.
 • відпочинок та здоровий сон також впливають на ріст волосся та загалом на функціонування організму.

БАЖАЄМО ВСІМ МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я!!

Запис на консультацію за телефонами: +380 67 555-3188  +380 73 103-3188

Команда лікарів трихологів МЦ Трихології та Дерматології MEDIC HAIR!

 

Не пропустите интересное!

Подписывайтесь на наши каналы: читайте новости медицины и покупайте медтехнику по оптовым ценам!

Данный материал публикуется на условиях рекламы. Ответственность за достоверность содержания несут авторы материалов.

Материал предоставлен:

Для публикации на сайте введите имя и email
Осталось символов - 1000

Комментарии