Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация
Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· Як вибрати стоматологічну установку: головні поради

Як вибрати стоматологічну установку: головні поради

10 января 2024
302
10 января 2024
Стоматологічна установка — це один із головних інструментів лікаря, який дозволяє надавати якісні медичні послуги. Доволі часто саме правильний вибір установки є запорукою успішного лікування та комфорту пацієнтів. В Україні можна знайти таке професійне стоматологічне обладнання на Biogentech, а на що звернути увагу під час вибору установки — розповідаємо далі.

Які існують види стоматологічних установок?

Стоматологічна установка являє собою конструкцію, яка складається з таких компонентів, як стілець, світильник, наконечник, та інших інструментів. Конструкції бувають різних видів, які розрізняють за певними характеристиками.

Тип установки

Система може бути стаціонарною або портативною. В стаціонарній установці зона лікаря та пацієнта жорстко закріплені одна до одної. В портативних моделях ці два модулі між собою не пов’язані.

Принцип роботи

Установки бувають гідравлічними та електромеханічними. Гідравлічні моделі дещо простіші, ніж електромеханічні, проте коштують дешевше. В електромеханічних установок вища вартість, проте вони надійніші.

Блок лікаря

В установці може бути нижня подача інструменту або верхня. В першому випадку лікар має більше простору для руху, проте повинен стежити за тим, щоб випадково не випав наконечник. Установки з верхньою подачею дещо зручніші та надійніші, проте можуть обмежувати рухи стоматолога під час роботи.

Блок асистента

Блок асистента може бути обладнаний інжекторним слиновідсмоктувачем або вакуумним аспіратором. Перший варіант потребує потужного компресора, для другого необхідно встановити сепаратор відсмоктування.

Педалі керування

В стандартній установці встановлено дві основні педалі, які дозволяють регулювати положення крісла та керувати інструментами. Проте в деяких моделях можуть бути додаткові педалі, що значно полегшують роботу стоматолога.

На що звернути увагу під час вибору стоматологічної установки?

Щоб придбати установку, яка буде зручною як для стоматолога, так і для клієнтів, варто оглянути її комплектацію. Крім згаданих вище характеристик, треба перевірити наявність та якість:

  • моніторів;
  • камер;
  • світильників;
  • системи подачі повітря;
  • додаткових інструментів.

Від стоматологічної установки безпосередньо залежить якість надання стоматологічних послуг, тому її вибору варто приділити особливу увагу. В Україні якісне стоматологічне обладнання різних видів пропонує компанія Biogentech.Не пропустите интересное!

Подписывайтесь на наши каналы: читайте новости медицины и покупайте медтехнику по оптовым ценам!

Для публикации на сайте введите имя и email
Осталось символов - 1000

Комментарии