Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация
Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· Експрес-тест на Хелікобактер Пілорі

Експрес-тест на Хелікобактер Пілорі

11 августа 2022
1080
Медбай Медбай
11 августа 2022
Медбай Медбай

Хелікобактер Пілорі — грамнегативний мікроорганізм спіральної форми. Бактерія добре адаптована до кислого середовища. Вона оселяється у шлунку і дванадцятипалій кишці та викликає різні патології, зокрема гастрит і виразкову хворобу, а в деяких випадках — лімфому та рак шлунка.

Види тестів

Виявлення бактерії проводять інвазивними та неінвазивними методами. До інвазивних належить ФГДС — фіброгастродуоденоскопія. За допомогою зонда лікар робить забір слизу з оболонки шлунка, після чого біоматеріал поміщають на спеціальне середовище та виконують дослідження.

До неінвазивних методів належать експрес-тести:

  • дихальний тест;

  • аналіз крові;

  • аналіз калу.

Дихальний тест допомагає виявити активність бактерії та оцінити ступінь зараження, він застосовується для первинної діагностики, контролю терапевтичного процесу та перевірки ефективності лікування. Під час тесту визначається наявність продуктів життєдіяльності Хелікобактер Пілорі в повітрі, що видихається.

Аналіз крові

Якщо для дослідження використовується кров, експрес-тест на Хелікобактер Пілорі здатен виявити антитіла — показники зараження. Антитіла — це білки, що містяться у плазмі крові. Вони виробляються клітинами імунної системи та нейтралізують патоген.

Цей аналіз проводять:

  • при болях у шлунку;

  • при функціональних порушеннях;

  • при розладах травлення;

  • за наявності гастриту чи виразкової хвороби.

Тест крові показує високу точність результату й допомагає своєчасно визначити можливі ризики для здоров’я.

Аналіз калу

Фекальний тест на Хелікобактер Пілорі належить до антигенних аналізів — визначає молекули, які з’являються за наявності в організмі Хелікобактер Пілорі. Тест виконується для контролю якості лікування та підтвердження попередньо встановленого діагнозу.

Аналіз калу рівноцінний дихальному аналізу, але має вагому перевагу — зручність проведення. Фекальний тест не потребує присутності пацієнта в лабораторії, а завдяки практичному забору матеріалу його легко провести дітям, літнім або важкохворим людям.

Де придбати експрес-тести

Різноманітні експрес-тести можна знайти на сайті компанії MedBuy. В асортименті є товари для професійного використання: біохімічні, токсикологічні, онкологічні, ендокринологічні, гінекологічні й інші тести. Комплекти для проведення аналізів мають інструкції англійською та українською мовами.

У каталозі представлена ​​продукція таких європейських брендів, як Vitassay, Screen Italia, InterMedical, Ameda.

Для медичних працівників магазин медичних експрес-тестів пропонує спеціальну партнерську програму, яка допоможе популяризувати швидкі тести.

Не пропустите интересное!

Подписывайтесь на наши каналы: читайте новости медицины и покупайте медтехнику по оптовым ценам!

Для публикации на сайте введите имя и email
Осталось символов - 1000

Комментарии