Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация
Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

Медичне обладнання з оптового складу

Косенко Олександр Петрович

Косенко Олександр Петрович
Проктолог, Хирург
Врач высшей категории
Стаж: 21 год
Украина, Киев, вулиця Ентузіастів, дом 49, оф. каб. 1 Украина, 02154, Дніпровський район р-н., Киев, вулиця Ентузіастів, дом 49, оф. каб. 1 Лівобережна

 • Диагностика
 • Лечение
 • Реабилитация
RU UA
Записаться к врачу
Уведомление

Форма успешно отправлена.
Наш администратор свяжется с Вами в ближайшее время для уточнения деталей,
а также времени и даты приема.

Список еще пуст.

О враче

О враче

21 рік досвіду хірургічних втручань в абдомінальній хірургії, онкопроктології, хірургії м’яких тканин малої миски та промежини, гнійної хірургії. На високому професійному рівні виконую оперативні втручання з приводу таких захворювань, як хронічний геморой, анальна тріщина, нориця та поліпи прямої кишки, парапроктит, ректоцелє, виконую реконструктивно-відновлюючі та косметичні операції на м’яких тканинах промежини, сечостатевих органах.

Консультую хворих з приводу розладів роботи шлунково-кишкового тракту, больових синдромів в проекції органів черевної порожнини та малої миски, кишкових кровотеч. Діагностую та лікую хронічні та гострі захворювання аноперіанальної ділянки, м’яких тканин промежини, сечостатевих органів, пухлинні, запальні та неспецифічні захворювання органів черевної порожнини та малої миски, вроджені аномалії чи набуті деформації.

Досвід роботи:

2000-2008рр. - Київська міська клінічна лікарня №18, Український центр колопроктології;

2009р. - робота за сумісництвом у відділенні загальної хірургії КМКЛ№18;

2009р. - робота за сумісництвом у відділенні гнійної хірургії КМКЛ№3 (Центр сепсису України);

2000-2021рр. - додаткова робота в приватних клініках: Капля роси, Адоніс, Мед Сіті, Допомога, МСК.ВІДГУКИ 3

Контакты

Задать вопрос

Для публикации на сайте введите имя и email
Осталось символов - 1000

ВІДГУКИ

 • Андрей
  21 мая, 2021
  Спасибо, доктор!
 • Олег
  02 июня, 2020
  Звернувся до лікаря Косенка через геморой. Професійна і зрозуміла консультація. Я був готовий на операцію, проте під час огляду лікар виявив дерматит і порекомендував не поспішати, а спочатку вилікувати цю болячку, бо вона може звести нанівець результати операції. За три тижні вилікував. Потім півторагодинна операція під місцевою анестезією. Після операції - одразу додому. Був забезпечений комплектом ліків, шприцами, перчатками, знеболювальними тощо, апаратом для електрофорезу, а також  детальною інструкцію післяопераційного лікування.  Вважай, вдома відбулось повноцінне стаціонарне лікування. Це важливо, бо можна нормально помитися, почиститися, відлежатися, все зробити спокійно і акуратно. Я не уявляю, як би я все це робив в умовах наших лікарень. І ви теж не уявляєте)). Після операції два місяці робив процедури згідно настанов лікаря. Декілька разів ходив на огляд. Повністю відновився, живу нормальним життям, займаюсь спортом. Схоже на те, що прокляту болячку знищено). Все це коштує трохи грошей, але воно того варте. Перед знайомством із лікарем Косенком був в іншого лікаря, де  спитав у того:  "Після операції, мабуть, буде кривавити?  - Буде, звісно. - І як мені бути? - Як, як! - як і всі!". У цього лікаря втричі дешевше, але моє щастя, що я запідозрив неладне, тож вирішив пошукати альтернативу і натрапив на Косенка. Хочете мати здорову дупу - ідіть краще до нього).
 • Татьяна
  07 мая, 2020
  А у меня возникло ощущение идеальной чистоты и стерильности, операция прошла очень комфортно. Я далеко не уродина, молодая и незамужняя, но не приставал и даже не намекал, слава Богу, очень деликатный шутник. И проблем после осмотра не было, и лечение очень помогло. Мы встречались после операции на осмотрах раз 9, да если надо было бы - я и 20 раз бы пришла к нему. Благодарна доктору за каждую встречу, я всегда чувствовала как он за меня волнуется и уделяет внимание каждой мелочи. У меня была пластическая операция, недёшево, но оно того стоило.
 • Юлія
  05 апреля, 2019
  Мені цей лікар дуже допоміг у лікуванні геморою всім рекомендую.Лікар відповідальний і завжди розробляє індивідуальне лікуванні.Завжди соромилася ходити до лікаря практолога,але після відвідування -зрозуміла,що це не боляче і доволі комфортно. Побільше б таких лікарів!!!!Дякую, Олександр Петрович!!!!
Медична платформа ITMED
Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить
bool(true) bool(false) bool(false)