Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация
Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· Ми вистояли на передовій здоров’я сумчан

Ми вистояли на передовій здоров’я сумчан

31 января 2024 10:51
230
Интервью
31 января 2024 10:51
230

Доброго дня моє ім’я Гнідець Людмила Анатоліївна. Я лікар-стоматолог.

Приватна стоматологічна клініка "Мистецтво стоматології", ФОП Гнідець Л.А., місто Суми. Разом з чоловіком ми родина лікарей- стоматологів та піклуємося про сумчан.

24 лютого 2022, під час повномасштабного вторгнення рф на територію України, ми з двома маленькими дітками знаходилися в місті. Напередодні все було, як звичайно. Старшому сину на той момент було три з половиною роки, а меншому лише один місяць від народження. Куди було діватися? Як були ми у місті, так і по сьогодні знаходимося тут. Залишилися у місті під час оточення .

Ми бачили, що з початком вторгнення більшість колег лікарів виїхали з міста. Але зубний біль залишився. Люди звертаються, а кабінети зачинені. Знаєте, як воно, той зубний. Сіли обдумати. Небезпечно. Дуже небезпечно. Суми оточені. Рашистськи танки часами з’являються у місті. На душі важко. Прийняли не легке для серця рішення – залишити дітей вдома з бабусею та дідусем, а самім піти на роботу.

Йшов четвертий день іншої реальності – 28 лютого 2022, коли ми почали надання невідкладної допомоги стоматологічним хворим, що її гостро потребували.

Транспортного сполучення в місті нема. Свого авто нема. Що є, та ще й вдосталь, так це розриви градів. Кожного дня пішки під обстрілами до кабінету. Дали інформацію що ми є і що працюємо. Асистентів в місті теж нікого. Поки місто стоїть в оточенні справляємося самостійно.

Тут нова біда, почали закінчуватися матеріали і препарати, які необхідні в роботі. «Нова пошта» не працює. Хто привезе? Прохаємо знайомих. Хто зміг прорватися крізь осаду, ті привозили якийсь мінімум самого необхідного.

Першу хвилю рашистської навали якось пережили. Вдень допомагаємо пацієнтам, а вночі спускаємося з дітьми до підвалу.

Далі навалилася наступна хвиля, з якою довелось справлятись. Відсутність електрики, тепла, води. Давить психологічна виснаженість та невідомість. Що буде далі? Як вчинити, чи лишитись чи покинути все і якось спробувати вивезти дітей в безпечне місце. Тут потроху почали повертатися до міста знайомі та друзі. Спорожнілий будинок, в якому живемо, почав наповнюватися людьми. Після обстрілу 08 березня 2022 виїхали майже всі, в будинку з 65 сімей лишилось три, в тому числі й ми. Все нагадувало фільм жахів. Світло, тепло та вода з’являлися на декілька годин, але ми з Божою допомогою справились. Ми живемо!!!

Вже зараз ми знову навчаємось, розвиваємось, приймаємо на роботу нових спеціалістів лікарів-стоматологів, молодший медичний персонал. Здобуваємо та розширюємо нові спеціалізації, проходимо курси тематичного вдосконалення ...

Дякую за запрошення до інтерв’ю. Аж на душі полегшало.

З повагою Людмила Гнідець мама двох дітей, дружина свого чоловіка, лікар-стоматолог, керівник клініки "Мистецтво стоматології".

30.01.2024 р.

e-mail: [email protected]

тел.: +38 066 634 98 88

Не пропустите интересное!

Подписывайтесь на наши каналы: читайте новости медицины и покупайте медтехнику по оптовым ценам!

Для публикации на сайте введите имя и email
Осталось символов - 1000

Комментарии

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить