Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация
Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· Працюємо заради перемоги! Стоматологічна клініка Ave Dent

Працюємо заради перемоги! Стоматологічна клініка Ave Dent

5 февраля 2024 15:14
641
Интервью
5 февраля 2024 15:14
641

Вітаю, мене звати Ждан Анатолій, я власник та головний лікар стоматологічної клініки Ave Dent, місто Київ. Клініка займається всіма видами стоматологічних послуг.

Як і на будь-якого громадянина України, початок війни, напад, окупація, обстріли – впливають на моє життя та на існування моєї справи. Навіть назва клініки постраждала. До початку повномасштабного вторгнення клініка мала назву Z Dent. Перша літера Z – означала першу літеру мого прізвища Zhdan та мою особисту відповідальність перед пацієнтами. Ми були змушені змінити назву, оскільки війна змінила смисли та в Україні почав діяти Закон «Про заборону пропаганди російського нацистського тоталітарного режиму, збройної агресії Російської Федерації як держави-терориста проти України, символіки воєнного вторгнення російського нацистського тоталітарного режиму в Україну». Провели ребрендинг клініки, змінили назву з «Z Dent» на «Ave Dent». Морально співробітникам та відвідувачам було неприємно бачити велику літеру Z у назві клініки та на танках загарбника. Рішення було прийнято одноголосно.

24 лютого співробітники вийшли на роботу за планом, бо були записані пацієнти, ми не могли просто так покинути їх. Зранку над Києвом вже літали ракети. Ми почали робочий день, а закінчували його у найнезвичнішому режимі у нашому житті – під звуки сирен. Звісно, всі були на стресі, всі думки в новинах, але ми продовжували виконувати свої обов'язки. 25 лютого клініку змушені були закрити, ситуація була невідомою, невизначеною, небезпечною, рашисти вже були під Києвом. Мешканці міста масово покидали домівки.

Але вже за 2 тижні від початку війни клініка повернулась до роботи. Телефонували пацієнти з болем та гострими проблемами. Оскільки Київ я не покидав, то вирішив сам вийти до роботи і прийняти пацієнтів по швидкій, з гострим болем. Людей, що потребували допомоги було не мало, самому не впоратися. Обдзвонили співробітників клініки, запропонували вийти допомогти. Ніхто з наших лікарів та медичного персоналу Київ не лишив, усі залишились у місті під обстрілами і на заклик працювати відгукнулися усі. Мотивація була єдина для всіх: ніж читати новини та очікувати найгіршого краще допомагати пацієнтам та робити те, що вміємо найкраще – лікувати.

Єдиний ворог завжди поєднує людей. В колективі об’єднання стало відчуватися просто фізично, кожен був готовим прийти на допомогу. Ми відкрито обговорюємо всі новини, побоювання та страхи, що пов’язані з негативами. Намагаємось тримати планку позитивного мислення. Наразі наш девіз "Роби що повинен і буде що має бути". 

З початком війни стоматологи гостровідчули перебої з постачаннями стоматологічних матеріалів, через зміни у курсі валют - ціни зросли у 1,5, 2 рази. Це було очікувано. Але, ми не були до цього готові у такому швидкому темпі. Поступово постачальники налагодили транспортування, зберігання, знайшли аналоги матеріалів замінили все, що було пов'язано з рф. Зараз вже ті виклики вже не виклики. Адаптувалися.

З початком відключень електроживлення, перебоїв з водопостачанням, ми зрозуміли що це знову виклик. Клініка забезпечує не тільки пацієнтів кваліфікованою допомогою, але й людей роботою. Як керівник, я несу за все це відповідальність. Потрібно було створити умови та можливості для роботи. Наразі можемо сказати, що клініка може працювати автономно, має генератор та альтернативне живлення на акумуляторах, запаси повітря та води для тривалої роботи обладнання. На нашому стоматологічному фронті ми готові до можливих сценаріїв.

Весь персонал продовжує підвищувати кваліфікацію і працювати у  своїй спеціалізації. Проходимо курси онлайн, а у 2023 році відвідали спеціалізовані офлайн заходи. Не дивлячись на військове положення – обов’язкові бали БПР отримуємо у потрібному обсязі. Це дисциплінує і психологічно тримає працівників на шляху професійного розвитку. Наразі такі поняття як стабільність, впевненість, розвиток вельми умовно існують у нашому просторі, але ми повинні прагнути їх повернути.  

Не дивлячись на певні обмеження, що існують зараз на фоні вторгнення, ми намагаємось слідкувати за розвитком стоматологічної практики у світі, це має вплив на якість наданих послуг у нас. Впровадили та використовуємо 3D сканування. Такий підхід зменшує час для виготовлення ортопедичних конструкцій, а час, наразі, – дуже цінна річ. 

Клініка допомагає різним організаціям, фондам, індивідуально особам – фінансово і не тільки. Надаємо медичну допомогу внутрішньо переміщеним особам та військовим на пільгових умовах. Розуміємо, що бізнес, який існує у тилу – він утримує економіку країни, створює можливості для роботи, утримання сімей. З початку повномасштабного вторгнення клініка не переставала виплачувати заробітні плати працівникам та без затримок платити податки.

Дуже бажаємо Перемоги! А для мене буде Перемогою настання того часу, коли діти не будуть сидіти у бомбосховищах. Коли батьки повернуться з фронту додому, до свої дітей, не у відпустку, а назавжди. Коли матері не будуть хоронити своїх синів та доньок, військових чи тих, що загинули внаслідок обстрілів. Увесь жах, який приніс нам рашизм повинен скінчитися перемогою України! В країні формується незалежна, розвинута, здорова, щаслива нація.

Я так хочу і хай так буде. Це буде Перемога!

Анатолий Ждан,

головний лікар стоматологічної клініки Ave Dent

+380673006582

+380508330503

Не пропустите интересное!

Подписывайтесь на наши каналы: читайте новости медицины и покупайте медтехнику по оптовым ценам!

Для публикации на сайте введите имя и email
Осталось символов - 1000

Комментарии

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить