Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація

Вхід через акаунт соціальної мережі

РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

або пройдіть реєстрацію через соцмережу

Напомнить пароль
Избранное

КОНСТРУКТОР САЙТІВ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ

"Найскладніше почати діяти, все інше залежить тільки від наполегливості".

Амелія Ерхарт
Створити сайт для залучення клієнтів всього за пару годин
За 5 років завдяки медичній платформі ITMED медичні заклади отримали понад 15 000 пацієнтів.
Важлива інформація для медичних комунальних закладів

Керівникам системи охорони здоров’я

Керівнику медичного закладу

ПРОПОЗИЦІЯ

ЩОДО СТВОРЕННЯ ОФІЦІЙНОГО ВЕБ-САЙТУ МЕДИЧНОГО ЗАКЛАДУ

На підставі Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я» від 6 квітня 2017 року № 2002-VIII, медичні заклади почали перетворюватися на комунальні некомерційні підприємства (КНП).

Отримання статусу КНП зобов’язує забезпечити оприлюднення на власному веб-сайті (веб-сторінці) інформації, визначеної статтею 78 Господарського кодексу України та наказами МОЗ України від 26.04.2017 № 459 та від 25.07.2017 № 848.

Обов’язковому оприлюдненню підлягає наступна інформація:

 • цілі діяльності;

 • квартальна, річна фінансова звітність за останні три роки;

 • аудиторські висновки щодо річної фінансової звітності за останні три роки;

 • статут у чинній редакції, а також у редакціях, що діяли раніше;

 • біографічна довідка керівника комунального підприємства;

 • річні звіти керівника комунального підприємства;

 • структура, принципи формування і розмір винагороди керівника;

 • рішення суб’єкта управління об’єктами комунальної власності щодо комунального підприємства;

 • відомості про договори, інформація про які підлягає оприлюдненню відповідно до Закону України "Про відкритість використання публічних коштів";

 • відомості про потреби, стан забезпечення, наявні залишки ліків і медичних виробів, що закуповуються за бюджетні кошти.

Деякі звіти потребують щомісячного або щоквартального оновлення, а деякі, наприклад, інформація щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів потребує щотижневого оновлення.


Як зараз медичні заклади надають інформацію, що підлягає обов’язковому оприлюдненню?

Дуже часто на сайтах КНП інформація відсутня, або не оновлюється своєчасно. Багато комунальних медичних закладів не мають функціонуючого сайту.

Як керівник медичного КНП може забезпечити виконання вимог Господарчого кодексу та наказів МОЗ у повному обсязі?


Я, Андрій Каспаревич, керівник компанії «Інформаційні технології в медицині»,

ПРОПОНУЮ:


з метою виконання вимог щодо обов’язкового оприлюднення інформації, визначеної статтею 78 Господарського кодексу України, наказами МОЗ України від 26.04.2017 № 459 та від 25.07.2017 № 848 використовувати конструктор медичних сайтів платформи itmed.org для створення офіційного сайту медичного КНП.


Це є просте та ефективне вирішення існуючої потреби виконання вимог законодавства України, тому що медична платформа у своєму складі має конструктор медичних сайтів. Медичне КПН має можливість створити свій офіційний веб-сайт. За допомогою сайту КНП розповсюджує та оновлює публічну інформацію, згідно Господарського кодексу України та наказів МОЗ України.

Медичний заклад отримає такі результати:

 • Створення сайту за лічені години, що не потребує навичок програмування. Користувач самостійно присвоює унікальне доменне ім’я типу clinic.itmed.org;

 • Повний контроль та управління своїм сайтом через особистий електронний кабінет;

 • Зручне розміщення та своєчасне оновлення звітів, статей, новин, фото та відео;

 • Запис пацієнтів на прийом у медичний заклад та до лікарів, що збільшує потік пацієнтів.

З Медичною платформою ITMED співпрацюють багато медичних закладів та лікарів. Нам довіряють десятки тисяч пацієнтів. Кількість переглядів сторінок платформи складає в середньому 90 -100 тисяч щомісяця. Статті та новини, які публікує редакція платформи, транслюються всеукраїнським агрегатором новин УКРНЕТ. Фахівці Медичної платформи ITMED мають досвід роботи з медичними закладами та лікарями з 2010 року та завжди надають повну технічну підтримку. Програмне забезпечення сайтів ліцензовано та своєчасно оновлюється, включаючи надійний захист.

Якщо медичний заклад самостійно створює свій сайт, то цей процес відбувається безкоштовно, завдяки конструктору це зовсім не складно і творчо цікаво. Хостинг і технічна підтримка надаються за абонентську плату за договором на Послуги з розробки веб-сайтів код 72413000-8 згідно класифікатору закупівель ДК 021:2015.

Розмір абонплати складає 15 грн на добу, всього 5508 грн на рік. У порівнянні: річна абонентська плата є нижчою, ніж місячна заробітна плата штатного програміста.


З повагою,
Андрій Каспаревич,
директор медичної платформи ITMED


Директору приватної клініки

ДИРЕКТОРАМ КЛІНІК та ЛІКАРЯМ

ПРИВАТНОЇ МЕДИЧНОЇ ПРАКТИКИШановні організатори приватної медичної практики, пропоную вам

використовувати конструктор медичних сайтів для збільшення потоку пацієнтів.Збільшення потоку звернень профільних пацієнтів є актуальним завданням.

Як отримати пацієнтів в найкоротші терміни? Чи знадобиться участь програмістів? Як отримати результат з найменшими витратами грошей і часу?

Основні вигоди застосування конструктора сайтів Медичної платформи ITMED.org:1. Вихід на цільову аудиторію ємністю 70-80 тисяч потенційних пацієнтів на місяць.

2. Скорочення витрат на залучення одного пацієнта в 10-15 разів.

3. Окупність місячного бюджету за одне звернення пацієнта в клініку.

4. Впровадження за 1 день без програміста, простота користування, самостійне управління.

Медики отримали в свої руки інформаційний інструмент, який веде пацієнта до лікаря.Шановний колего, всі компанії, які використовують конструктор сайтів отримали успіх!

Представлюся, я Андрій Каспаревич - керівник Міжнародної медичної платформи «Інформаційні технології в медицині», ITMED.org. Фахівці платформи мають високу кваліфікацію і досвід роботи в сегменті професійного медичного інтернету з 2010 року. ITMED є партнером Української асоціації медичного туризму, Міжнародної виставки «Охорона здоров'я», Міжнародного медичного форуму, ряду національних лікарських форумів і конференцій.Ось кілька аксіом сучасного інтернет маркетингу:

1. Потік пацієнтів і довіра до клініки і лікаря переважно до 96% формується в інтернеті;

2. Веб-платформи значно перевершують окремо створені сайти в пошуковій видачі і фінансової віддачі. Відповідно, просування окремого сайту клініки в 30-50 разів більш затратне, ніж використання потенціалу медичної інтернет платформи.

3. Використання стандартизованих конструкторів дозволяє значно підвищити зручність користування сайтами як з боку лікаря, так і з боку пацієнта. При цьому ліцензійне програмне забезпечення гарантує захист сайту і стійкість його роботи на рівні 97-98%.ПРО ГРОШІ: СКІЛЬКИ КОШТУЄ МЕДИЧНИЙ САЙТ?

Платити не треба, якщо медустанова або лікар самостійно створюють свій сайт, а за допомогою конструктора медичних сайтів ITMED це зовсім не складно і творчо цікаво. Управління сайтом легке, подібно Фейсбуку чи загальновідомим товарним сервісам, як OLX.ua, Prom.ua. Якщо ви, шановний колего, дуже зайняті, то зверніться за допомогою до професійної команди ITMED. Хостинг і техпідтримка забезпечуються за абонентську плату.

Еквівалент вартості - ціна горнятка ароматної кави - 16 грн в день, 2916 грн за 6 місяців.

Економний користувач без зусиль знайде в Інтернеті безкоштовні версії конструкторів сайтів, але вони завжди з обмеженими можливостями. На моє особисте переконання, тут не стільки зекономиш, скільки не отримаєш. Хто всерйоз назве горнятко кави на день - економією? А ось відмова від використання найефективнішою на сьогоднішній день технології комунікацій зі своїми пацієнтами може стати фатальним.

Робити гроші без реклами може тільки монетний двір. / Томас Маколей /


ГАРАНТУЮ: Міжнародна медична платформа itmed.org і її конструктор медичних сайтів дадуть вам те, що не в змозі надати не один інший конструкторів.ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ.

А. Чому ITMED?

ITMED.org це спеціалізований сайт в галузі охорони здоров'я. Створений вами сайт буде націлений на залучення цільової аудиторії пацієнтів і продаж медичних послуг. Тут широкі можливості для публікацій статей, новин, звітів, акцій, фото і відео.

Ви отримаєте прекрасний сайт в лічені години і зможете повністю керувати ним, отримувати записи на прийом без посередників, без конфліктів, без комісій.

Б. Де буде розташований сайт? Яке ім'я він матиме? Чи є захист від вірусних атак?

Інформація, розміщена на сайті, фізично зберігається на хостингу міжнародної медичної доменної зони, і користувач може сам присвоїти своєму сайту красиве ім'я, наприклад, doc.itmed.org. Ваш сайт отримає антивірусний захист і за оновленням його програмного забезпечення простежить без вашої участі команда фахівців.

В. Як будуть знаходити наш сайт пацієнти?

Саме це питання виникає після створення будь-якого сайту. Завдання Міжнародної медичної платформи ITMED.org - концентрувати з Інтернету цільову аудиторію в ніші охорони здоров'я: професійну медичних працівників, з одного боку, і пацієнтів, з іншого. Статистика відвідуваності відбивається в режимі живого часу на сторінці статистика - це БІЛЬШ 70 ТИСЯЧ ВІДВІДУВАЧІВ щомісяця.

Додатково для пацієнтів відкриті 12 шляхів на ваш сайт, це незаперечна перевага ITMED.org.

Для отримання повної інформації перейдіть за посиланням, я не хочу перевантажувати листа:

https://itmed.org/service/ПРИКЛАДИ ОТРИМАННЯ ВИГОДИ.

 • Клініки, що мають розвинений сайт.

Створення сайтів за окремими профілями пацієнтів, цільове просування в інтернеті.

 • Клініки і лікарів, які не мають стабільно працюючого сайту та захисту.

Створення сайту за 3-5 годин з мінімумом витрат на технічну підтримку – від 15 грн/день.

 • Медичні та фармацевтичні компанії, які працюють з представниками і лікарями. Створення сайтів для окремих груп продуктів або для своїх представників. Належність сайту закріплюється за компанією і при зміні представника змінюються тільки контактні дані. Сайт також може бути чудовим та корисним подарунком від компанії лояльним лікарям. Такі необтяжливі заходи збільшують продажі послуг і товарів.

РЕЗУЛЬТАТ: стабільне збільшення потоку пацієнтів.Сервіси Міжнародної медичної платформи ITMED.org:

 • медичний маркет - покупки онлайн;

 • новинний портал - актуальні статті та новини медицини;

 • конструктор сайтів - створення сайтів і запис пацієнтів на прийом.ПРИКЛАДИ САЙТІВ дивіться за посиланням і почніть сьогодні використовувати сервіси медичної платформи ITMED.org для збільшення потоку пацієнтів:

https://itmed.org/service/Якщо хочете і завтра пожинати плоди, сійте насіння кожен день! / Дональд Трамп /З повагою, Андрій Каспаревич, директор компанії «ITMED».

Конструктор сайтів ITMED легкий та вигідний

працюй із задоволенням
Шановний колего, бажаю тобі здоров'я і успіху!
Я - Андрій Каспаревич, керівник компанії «Інформаційні технології в медицині», ITMED.
Знаю, що ти прийшов за крутим сайтом - це за адресою!
Спеціалізований конструктор медичних сайтів - тут!

Три види конструкторів сайтів

вони адресовані тим, хто має справу з охороною здоров'я

Сайт медичного закладу

 • Збільшення потоку пацієнтів;
 • Презентація лікарів і послуг;
 • Лікарі, розміщені на сайті медустанови, отримують окремі веб-сторінки;
 • Запис пацієнтів на прийом без посередників і комісій.

Сайт лікаря

 • Запис пацієнтів на прийом;
 • Презентація професійних навичок і спектра послуг;
 • Професійний сайт в мережі;
 • Допомога на кожному етапі створення сайту.

Сайт організації

 • Продаж товарів і послуг;
 • Ваша цільова аудиторії в розділах медицина і здоров'я: клініки, лікарі, пацієнти;
 • Повноцінний інтернет магазин;
 • Зручний каталог товарів.

КОЖНИЙ МЕДИЧНИЙ ЗАКЛАД ТА ЛІКАР ПОВИННІ БУТИ В ІНТЕРНЕТІ

Тепер можна швидко та просто створити свій сайт без навичок програмування, використовуючи конструктор, який створений для медиків.

Дивіться відео

"У майбутньому на ринку залишаться два види компаній: ті, хто в Інтернеті і ті, хто вийшов з бізнесу."

Білл Гейтс

За цією простотою та легкістю стоїть наполеглива праця фахівців:

Персональний менеджер
контактує на кожному етапі створення сайту, він об'єднує зусилля команди платформи ITMED для досягнення поставлених цілей
Маркетолог
працює над ефективністю сайту і рекламою в інтернеті
Журналіст
створює унікальні тексти і статті, які приводять пацієнтів з інтернету
Контент редактор
розміщує матеріали на вашому сайті
Фото, відеооператор
створюють привабливу презентацію, допоможуть донести інформацію до цільової аудиторії
Команда програмістів
забезпечує стійку роботу платформи і сайтів

Платформа ITMED - впевнений старт твого медичного сайту

Це вигідно
Чи можуть дозволити собі центр первинної медико-санітарної допомоги або невелика приватна клініка утримувати штат IT-фахівців для технічної підтримки сайту? А ось за допомогою конструктора сайтів ITMED – це реально швидко і без зайвих витрат створити сайт в мережі Інтернет.

Використовуй функціональність з користю

Створюєш сайт
Гарний дизайн, легкість сприйняття інформації та її повнота - все це важливо для твого пацієнта
Інформацію сайту бачать пацієнти
Аудиторія Інтернету дуже різноманітна. Роботу з відбору твоєї цільової аудиторії пацієнтів зробить ITMED
Отримуєш записи на прийом до лікарів
Сайт має 12 шляхів для входу твоїх потенційних пацієнтів. Запис на прийом відбувається без посередників

Технологічність без проблем 24/7/365

Технічна підтримка поруч
У конструкторі створити сайт легко і просто. Фахівці ITMED мають досвід і завжди поруч, щоб допомогти.
Керуєш сайтом самостійно
У твоєму особистому кабінеті передбачено повне управління сайтом. Інформацію легко додати самостійно.
Захист і безпека сайту
У міжнародній медичній доменній зоні ITMED.org ядро сайту захищене і регулярно оновлюється.
Медики отримали інформаційний інструмент, який веде пацієнта до лікаря. Приєднатися Шановний колего, ти можеш створити сайт на будь-якій платформі і в будь-якому конструкторі: їх безліч. Якось один з керівників лікарні з гордістю мені заявив, що його син школяр може зробити сайт. Звичайно ж після ряду експериментів він став клієнтом ITMED.

Поширені запитання

Чому ITMED?
Це спеціалізований конструктор сайтів в галузі охорони здоров'я. Створений сайт буде націлений на залучення цільової аудиторії пацієнтів і продаж медичних послуг. Тут широкі можливості для публікацій статей, новин, звітів, акцій, фото і відео.
Ти отримаєш чудовий сайт в лічені години і зможеш повністю керувати ним, отримувати записи на прийом без посередників.
Де буде розташований сайт? Яке ім'я він буде носити? Хто захистить його від вірусних атак?
Інформація, що розміщена на сайті, фізично зберігається на хостингу міжнародної медичної доменної зони, і користувач може сам присвоїти своєму сайту красиве ім'я, наприклад, doc.itmed.org. Твій сайт отримає антивірусний захист і за оновленням його програмного забезпечення простежить без твоєї участі команда фахівців.
Твоя інформація буде в безпеці.
Як мій сайт будуть знаходити пацієнти?
Саме таке запитання виникає після створення сайту. Завдання Міжнародної медичної платформи ITMED.org - концентрувати з Інтернету цільову аудиторію: професійну (медичних працівників), з одного боку, і пацієнтів, з іншого. Статистика відвідуваності платформи ITMED відображається в режимі реального часу на сторінці СТАТИСТИКА - це понад 50 ТИСЯЧ ВІДВІДУВАЧІВ щомісяця.
Для пацієнтів відкриті 12 шляхів на твій сайт. Це незаперечна перевага ITMED.

12 шляхів, що ведуть пацієнтів на твій сайт

+1
Це вхід на твій сайт з пошукових систем Google, Яндекс та інших. Сайт має своє доменне ім'я. На сайті вказані прямі адреси і телефони: пацієнти подзвонять або надішлють лист саме в твою реєстратуру. Знаходити сайт допомагає вбудована автоматична оптимізація під ключові запити цільової аудиторії. Деталізувати її дозволяє опція ручного налаштування.
+2
Кожен сайт, який створений на основі конструктора ITMED, додатково включається в один з каталогів клінік, лікарів або компаній. Відвідувачі платформи можуть знайти твій сайт за відповідними фільтрами.
+3
Коли медичний заклад розміщує на своєму сайті інформацію про своїх фахівців, то ця інформація додатково дублюється в каталозі лікарів платформи і відвідувачі можуть знайти лікаря за прізвищем, а запис на прийом прийде в медичний заклад.
+4
Коли ти публікуєш статті на своєму сайті, то вони відображаються у відповідних розділах платформи ITMED і стають доступними багатотисячній аудиторії читачів. Вони розміщуються без обмежень по терміну і прекрасно ранжуються, набираючи з часом тисячі переглядів. Пиши і регулярно розміщуй унікальні матеріали.
+5
Редакція платформи публікує новини медицини, які транслює всеукраїнський новинний агрегатор UKR.NET. Вони присвячені певним темам і, якщо твій сайт теж присвячений цій темі, то він буде показуватися на рекламних місцях після таких статей.
+6
Журналісти платформи ITMED щодня публікують статті на медичні теми і сайти, тематика яких збігається з відповідною рубрикою, будуть показуватися внизу статейних матеріалів. До речі, статті також бачить мільйонна аудиторія UKR.NET.
+7
Медичні заклади показуються на рекламних місцях платформи в рубрикаторах статей і новин.
+8
Медична платформа ITMED забезпечує вибір на мапі, і користувачі можуть зробити вибір за географічною ознакою.
+9
Відео із задоволенням переглядають пацієнти. Знімай більше фото та відео матеріалів, розміщуй їх на своєму сайті і на YouTube, який також є потужною пошуковою системою.
+10
Рекламні активності на медичному порталі ITMED. Це рекламні банери і публікації рекламних статей.
+11
Реклама в Google і Facebook. Якщо тобі самому складно налаштувати таку рекламу, то фахівці платформи ITMED допоможуть.
+12
Пам'ятай про існування такої паралельної реальності, як фізичний світ, а значить, надрукуй адресу свого сайту на своїх візитках і інших друкованих рекламних матеріалах, на стендах і банерах, вказуй її на фото і у відео. Завжди і всюди показуй свій сайт та розвивай його.
Таким чином, шановний колего, ти отримаєш від Міжнародної медичної платформи ITMED досить потужний ресурс!

Про гроші: скільки коштує сайт медичного закладу?

Платити не треба, якщо представник медичного закладу самостійно створює свій сайт, а завдяки конструктору це зовсім не складно і творчо цікаво. А ось хостинг і технічна підтримка - за абонентську плату.

Еквівалент вартості нашої праці простий і зрозумілий - ціна чашечки ароматної кави в день.

"Робити гроші без реклами може тільки монетний двір". Томас Маколей


Період для наповнення, тестування і поліпшень сайту - 14 днів, а далі укладаємо договір і виставляємо рахунок. Якщо ж ти, шановний колего, занадто зайнятий, то професійна команда допоможе створити сайт, звертайся.

Економний користувач без зусиль знайде в Інтернеті безкоштовні версії, але вони завжди з обмеженими можливостями. На моє особисте переконання, тут не стільки зекономиш, скільки не доотримаєш. Хто всерйоз назве чашку кави в день економією? А ось відмова від використання найефективнішої на сьогоднішній день технології комунікацій зі своїми пацієнтами може стати фатальною.
Створити сайт на ITMED

Створи професійний сайт на ITMED

 • Пріоритетний показ сайту в загальних реєстрах;
 • Показ сайту на рекламних місцях порталу;
 • Запис на прийом і запитання від пацієнтів;
 • Інформація про медичні заклади та лікарів;
 • Медичні послуги та їх опис, ціни;
 • Публікації двох статей кожен місяць;
 • Публікації звітів, акцій, новин без обмежень;
 • Розміщення фотографій та відео;
 • Вибір короткої адреси сайту;
 • Вибір колірної гами сайту;
 • Статистика - розширені дані;
 • Адреси та телефони, в тому числі філій;
 • Місце розташування на інтерактивних картах.

Пакети абонплати

 • Визнач період оплати. Чим довший термін, тим менша денна вартість послуг з технічної підтримки твого сайту.
 • Першим етапом відбудеться процедура реєстрації. Це, як в поліклініці - спочатку в реєстратуру.
 • В результаті ти отримаєш електронний особистий кабінет, в якому зможеш конструювати свій професійний сайт, купувати медтехніку і витратні матеріали зі знижками, підписатися на новини медицини і статті, отримувати записи пацієнтів на прийом без посередників.
3 місяці
для початківців
1620 грн
за 3 місяці
18 грн / день
6 місяців
популярний
економія -10%
2916 грн
за 6 місяців
16 грн / день
12 місяців
для впевнених
+ подарунок *
5508 грн
за 12 місяців
15 грн / день
*У пакеті "12 місяців" ми безкоштовно наповнимо сайт готовими матеріалами, отриманими від Замовника.